@Twistek: no tak, ale np na livesports i tak jest krecz Francuzów. No i oficjalnie my jesteśmy w finale, więc tak naprawdę wygraliśmy. Dobry wałek Ci próbują wcisnąć.
@Twistek: jesli nie chca uznac zakladu to ja bym sie wyklocal o zwrot wlozonej kasy. Argumentacja prosta - skoro wygrana w meczu jest do dwoch setow, a w tym przypadku byl przeprowadzony tylko jeden to tak jakby byl przerwany w trakcie, wic nie zrealizowany do konca.
@GrinDeN: nie jest wałek :) na oficjalnej stronie hopman cup jest napisane, że Francja wygrała to spotkanie, oni biorą wyniki z oficjalnych stron przy przepychankach, do finału wejście mieliśmy po wygranej Janowicza 2:0
@jordanos: Dla mnie nadal wałek. Dokładnie taką argumentację próbują mi wcisnąć. Tyle, że mecz w takim razie był ustawiony i można było spokojnie live obstawić na zwycięstwo Francji (a na bet365 był kurs 8.00 po zwycięstwie Janowicza a przed mixem :D ). Skoro sędzia podał przed meczem, że odbędzie się tylko jeden set... i się odbył ;)