Wpis z mikrobloga

Hej @SOLGAZ, oglądam te wasze nowe okapy i mam dwie uwagi dotyczące wyglądu:

1. Czemu boki są takie niewykończone? Przykład. Chyba, że to jakiś prototyp? Czy zakładacie, że każdy będzie to zabudowywał? Bo to trochę słabo wygląda.

2. Czemu wyświetlacz jest taki krwiście czerwony? Wygląda to jak w jakiejś taniej kuchence... Czemu nie uniwersalny biały?
  • 4
@boryspo: Boki są stalowe i wyglądają dobrze. Możliwe, że to zdjęcie jakoś inaczej zwróciło Twoją uwagę. Jeśli jesteś z Dolnego Śląska to zapraszamy do nas żeby obejrzeć :)

A z kolorem podobna sytuacja - jest tak samo czerwony jak na każdym innym naszym wyposażeniu.
@SOLGAZ: te stalowe boki na zdjęciach wyglądają jak niewykończony ocynk, zwłaszcza te śruby/nity (cokolwiek to jest)... Przykładowa konkurencja ma to wykończone na gładko. Nie myśleliście nad jakimś czarnym panelem na to, nawet jako akcesorium dokupowany oddzielnie?

Co do koloru wyświetlacza - mi się to kojarzy z tanią Amicą, którą mam w obecnym mieszkaniu. Nie myśleliście nad wersją bardziej uniwersalną - białą? Czarno-czerwone zestawienie to takie trochę za mroczne klimaty jak dla