Wpis z mikrobloga

Szanowni Cumple spod znaku Wykopu.
Od dwóch dni śledzę gównoburzę wokół @Mike_waw postanowiłem zabrać głoś.

Na początek mały disklajmer, dla stulejarskiej braci:
1. TAK biorę udział w szkoleniach #mike_waw
2. TAK podobają mi się, i mi odpowiadają
3. W żaden sposób nie jestem związany zawodowo, bądź finansowo z #mentalway lub @Mike_waw
4. Na wykopie jestem praktycznie od początku, to moje 3 konto (zawsze wracają ( ͡° ͜ʖ ͡°) , byłem świadkiem wieku gównoburzy i afer.

Przechodząc do meritum.
@Mike_waw jest osobą wyrazistą i o specyficznym sposobie bycia, specyficznym dla kogoś dla kogo emocje są czymś wstydliwym i z którymi się kryje. Taka osoba nie do końca jest w stanie zrozumieć charakteru wypowiedzi lub dawki emocjonalnej w tych wypowiedziach, bądź emocjonalnej inspiracji. Przy bliższym poznaniu Michała od razu widzimy wyrazistość jego poglądów i idei, nie jest osobą pływającą, oferującą odpowiedzi jakich oczekuje słuchacz, aby się przymilić lecz wali z mostu co myśli.

Nie ukrywajmy na wykopie jest kółko wzajemnej adoracji, liżące się po jajcach.
W ogóle ostatnio zchanowienie Wykopu wraz z chanmową jest masakryczne. Do czego równacie, do #karachan 'a?
Dobrze wszyscy wiemy, że na pewno wykopowicze mają kogoś na sumieniu (chociażby podejrzenia swego czasu o rozpowszechnianie słynnego filmiku ze #strzegom ia, a później: "ja tylko Wykopałem...")

I teraz łącząc tematy, przychodzi gościu i robi #rozdajo z zajebistymi kubkami (dodam, że neutralnymi, z fajną ideą wyleczenia z raka, który toczy nas co dzień do koła), na których dodatkowo będzie nick osoby wygrywającej. Nie widziałem jeszcze tak atrakcyjnego #rozdajo nawet @SOLGAZ rozdaje kubki z logiem swojej firmy. A wy zachowujecie się jak stado pieniaczy bez kultury.

Macie do dyspozycji takie narzędzia jak #czarnolisto jak blokowanie tagu którego nie chcecie oglądać. Po #!$%@? za przeproszeniem drążycie temat. Dodajcie na blokowane listy i nic nie widzicie, a nie ból tyłka. Ja się zastanawiam, czy w realnym życiu też się tak zachowujecie? Jestem pewien, że w prawdziwym życiu często nie macie nawet odwagi odezwać się w obronie swojego interesu. Oczywiście nie chodzi mi o merytoryczną dyskusję z @Mike_waw, ale o obelgi, wyzwiska i skupianie się na personalnych atakach.

Najśmieszniejsze, że Michał w ogóle nie forsuje żadnej sprzedaży. Ja wiem dodatkowo, że jest źródłem ciekawych informacji i na wyciągnięcie ręki macie gościa, który np. spotkał się z Sir Richardem Bransonem na jego prywatnej wyspie.

Dlaczego to piszę? Z dwóch powodów, po 1. niesprawiedliwie zaszufladkowaliście @Mike_waw jako jakiegoś twórcę #mlm gdzie jest właścicielem firmy szkoleniowej, z dziedziny miękkich szkoleń podnoszących zdolności interpersonalne. Po 2. ktoś przychodzi daje wam coś praktycznie za darmo, a wy zachowujecie się jak debile.

Kończąc już, jak was dupa boli to zachęcam do korzystania z narzędzi jakie #wykop oferuje. I mam nadzieję, że #michalwawrzyniak nadal będzie mirkował, i z czasem będzie to dla niego równie ważna platforma do komunikacji z fanami jak FB.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak @Mike_waw zachowuje się podczas rozmowy w realu polecam link:
http://youtu.be/jiNiNXolUIw

To tyle, dobrej nocy wszystkim.
  • 38
@Administrat0r: tylko mnie śmieszy ten argument?:

Ja się zastanawiam, czy w realnym życiu też się tak zachowujecie? Jestem pewien, że w prawdziwym życiu często nie macie nawet odwagi odezwać się w obronie swojego interesu. Oczywiście nie chodzi mi o merytoryczną dyskusję z @Mike_waw, ale o obelgi, wyzwiska i skupianie się na personalnych atakach.


To chyba dobrze, że na ulicy tak nie robią, nie?
@Administrat0r: robią to tutaj, bo właśnie od tego jest internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
robią to anonimowo
robią to w sposób bezpieczny dla obu stron, bo ani pedał z pędzlem na głowie ani krytykujący nie dostaną w papę w wyniku tej krytyki
a co do gościa to obejrzałem kawałek tego video i jakbym miał trochę więcej masy i spotkał go na ulicy to bym go rąbnął, mega
@Administrat0r: dzięki, że próbujesz tchnąć normalność w ten temat, ale wiesz doskonale, że gdy rozpęta się gównoburza, to tłum podkręcony przez kilku zamaskowanych prowodyrów rozbija wystawy i podpala auta, czując w sobie pseudo siłę.

Normalni ludzie się wtedy nie odzywają, bo myślą po co i na co mi to? Z osłem na kopyta będę się stukał?

Zazdrość, cwaniactwo, głupota, chamstwo, głupota zawsze istniały, tylko trudno je znieść w kondensacie.

Czy są
I teraz łącząc tematy, przychodzi gościu i robi #rozdajo z zajebistymi kubkami (dodam, że neutralnymi, z fajną ideą wyleczenia z raka, który toczy nas co dzień do koła), na których dodatkowo będzie nick osoby wygrywającej. Nie widziałem jeszcze tak atrakcyjnego #rozdajo nawet @SOLGAZ rozdaje kubki z logiem swojej firmy. A wy zachowujecie się jak stado pieniaczy bez kultury.


@Administrat0r: Nie wiem co w nich zajebistego. Sorry, ale to nie wygląda na
@Administrat0r:

No to jedziemy:

jest osobą wyrazistą i o specyficznym sposobie bycia, specyficznym dla kogoś dla kogo emocje są czymś wstydliwym i z którymi się kryje. Taka osoba nie do końca jest w stanie zrozumieć charakteru wypowiedzi lub dawki emocjonalnej w tych wypowiedziach, bądź emocjonalnej inspiracji. Przy bliższym poznaniu Michała od razu widzimy wyrazistość jego poglądów i idei, nie jest osobą pływającą, oferującą odpowiedzi jakich oczekuje słuchacz, aby się przymilić lecz