Wpis z mikrobloga

Mirki drogie, szukam telefonu w granicach 1,3-1,5 k.

Moje wymagania to: ekran ok. 5", 2 GB RAM, płynnie działający system (android), dobry gps, w miarę długi okres supportu (do mojej Arc S Sony zrobiło tylko jeden update: z 2.3 do 4.0) i aktualizacja do Androida 5. Póki co zastanawiałem się nad tymi trzema:

- LG G2
- Xperia Z1
- Samsung Galaxy S4

Samsung z tego co widzę jest najsłabszy z tej trójki pod względem parametrów. Z kolei o LG słyszałem różne rzeczy na temat jakości wykonania (głównie złe). Sony z kolei mam trochę na cenzurowanym, bo moja Arc S już dwa razy była na naprawie gwarancyjnej (i pewnie mógłbym ją teraz wypchnąć trzeci raz bo znowu zdycha, ale mi się już nie chce). Ciekaw jestem opinii użytkowników tych trzech modeli, bo zastanawiam się czy Samsung wart jest swojej kasy (pod względem wykonania i działania).

Chińskie wynalazki w stylu OPO odpadają. Z góry wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi.

#pytanie #android #telefony #galaxy #xperia #lg
  • 11
@JohnLenin: sam posiadam LG g2 i jego działaniem jestem naprawdę zachwycony. Wszystko działa płynnie, nic się nie zacina, bateria trzyma dlugo, nakładka LG nie jest nachalna. Od strony supportu myślę że g2 dostanie 5.0 i pewnie na tym się skończy :) telefon polecam jeśli wystarczy Ci ok 10gb miejsca :)
@JohnLenin: za 1,5k to myślę ze z2 wyrwiesz, i nie mowie Ci tego jako właściciel tego telefonu tylko to bardzo dobry telefon w tej polce, te dwa pozostałe dziadki sobie odpusc, opinie od ludzi którzy akurat posiadają ten telefon, nie mam nic do g2 ale to juz staruszek w dodatku plastic fantastic