Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po 10 miesiącach pracy idę rozmawiać o dalszej przyszłości, podwyżce itd. itp. Trochę #!$%@? jestem, bo mają problem ze znalezieniem odpowiednich osób do pracy, chociaż firma liczy zaledwie kilka osób. Kto jednak mówił, że mam tu spędzić całe życie :)? Rzućcie plusem na powodzenie ;f Jak nie wyjdzie to trudno, bez problemu znajdę inną chociaż rynek #prawo jest niby trudny. Jeśli jednak ktoś ma znajomości w #prawo w IT we Wrocławiu to dajcie znać :) może się zaraz przydać xD
#pracbaza #praca #podwyzka
  • 7
@bazingaxl: miałem, niestety wykorzystałem 2 lata preferencyjnego ZUS'u i obecnie wejście na +1k jest ciężkie.
Już po rozmowie jestem, w skrócie można ująć, że "jakaś podwyżka wchodzi w grę, ale najpierw muszą się skonsultować" [wspólnicy] :)
Ostatecznie dziś miałem decyzję i dostałem podwyżkę na 2100 netto + premie, także jestem całkiem zadowolony. Swoją drogą, pomimo oczywiście specyfiki rynku i generalnego zaniżania wynagrodzeń, cały czas uważam, że ludzie nie potrafią się trochę cenić. Nie jestem oczywiście niezastąpiony, jednak jeśli przychodzą do nas do pracy ludzie i jedno żądają stawki 3000 netto (na początek bez doświadczenia), a inny godzą się robić za darmo przez pół roku, to jest to pewnego