Wpis z mikrobloga

@paziu: BFF toleruje i sam lubię przy wódzie bo to jest nastawione na satyrę. On miał w tamtym roku taki system że po przebudzeniu jeszcze przed śniadaniem puszczał ruda tańczy jak szalona albo jakieś inne gówno piosenki (w arsenale naliczyłem około 8) i chyba myślał że nikomu to nie przeszkadza. Trzeci lokator jest akurat taki że pewnie wcale nie zauważył że on tak robi bo często zawiechy łapie :D Nie spodziewałem
@Metsan: ogólnie to ilość głupich przyzwyczajeń ludzkich dąży do nieskończoności, gdy chłopaki nie wracają na weeked to boje się co będzie w pokoju jak przyjadę, wyobrażasz sobie stawiać stopę w klapku na łóżko? #!$%@? podeszwa klapencionów w akademiku jest wręcz obrzydliwa, tam jest wszystko co sobie można wyobrazić, ale co tam im to nie przeszkadza, albo zrzucanie kołdry na podłogę, najlepsza jego panienka bo jej to też nie przeszkadza
@Blufut: podludzie i tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój współlokator sam nie pomyśli żeby śmieci wyrzucić, trzeba mu to powiedzieć i potwierdzić pełnym śmietnikiem, ba nie pełnym. śmieci muszą wypadać ze śmietnika. ehh
@Metsan: nasz bęcwał to się swojej dziewczynie żali że tylko on sprząta, tymczasem w aneksie kuchennym ogórki październikowe wczoraj wyrzuciłem, odkurzacz to wali ścieme że szedł na dół po niego ale go uprzedziliśmy i sami odkurzyliśmy
@Blufut: U mnie w lodówce są popakowane ogórki. co tydzień nowe już 4 są i za każdym razem nowe zaczyna :D Już nie mówię że mu matula słoiki i żarcie pakuje, a on do tego nawet nie zagląda i tak w lodówce zalega 6 kostek masła. ( )
@Metsan: a słyszałeś żeby na obiad #!$%@?ć same kartofle? Jak pośrednio żartowaliśmy z tego to zaprzestał tej praktyki, spanie pod samymi kocami bez prześcieradła też mnie przeraża, te koce sa 24/7 rozłożone na łóżku i każdy tam siada
@Blufut: a no nie słyszałem. Raz jak nas nie było to zrobił imprezę. Wszystko spoko, tylko dlaczego ludzie spali pod naszą pościelą ? Tego nie mogę do dziś ogarnąć () Zrobiliśmy mu za to taki zakaz imprez na hacie xD