Wpis z mikrobloga

@bykubyk: Szanuje twoje zdanie, aczkolwiek go nie podzielam. Dla mnie rapsy są właśnie bardzo bogate muzycznie, masa ciekawych pomysłów i świetnych tekstów. Chociaż sam miałem kiedyś podobne zdanie ze względu na masę przekleństw i nie słysząc w nich nic ciekawego, tyle, że po prostu kiedyś nie słyszałem dobrych kawałków, pozdrawiam. ;)
@Badhead: Rozumiem :) U mnie właśnie nie chodzi o to że mało słyszałem, bo dzięki znajomym znam dość sporo utworów, całą masę nurtów w rapsach, a i tak do mnie nie przemawiają. Nie umrę od słuchania, ale nie powiem że mi się podobają i tyle. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę :)

@Ralkee: A na czym opiera się ten kawałek, jak nie na tym stary kawałku, który bądź co bądź też
@bykubyk: Polecam Ci przesłuchać płytę Pawbeatsa - Utopia. Rapsy na zajebistym poziomie, nawet Tede nawinął z sensem i zajebiście się słucha.
@bykubyk: Każdy ma swój gust, dla tego też pisanie takich rzeczy pod kawałkiem rapowym, wrzuconym do tagu rap, raczej jest wbijanie na siłę swojego punktu widzenia No offence mirku (òóˇ)