Wpis z mikrobloga

Witajcie Mikroby, jako że dostałem od @bobok prepaid do Xbox Live też chcę kogoś obdarować. Mój prezent będzie raczej skromny, gdyż jestem tylko biednym studentem, ale mam nadzieję, że kogoś ucieszy.

Po pierwsze, @polik95, zgodnie z obietnicą - daj znać czy jesteś zainteresowany DiRT3 na Steam.

Po drugie, otrzymany prezent przypomniał mi o jednej sprawie, mianowicie konkurs zorganizowany przez jednego Mirka. Link related. Nie chodzi mi o wycebulowanie darmowej flaszki, ale o zwyczajne niedotrzymanie danego słowa - taguję więc @tsavke jako #oszukujo i #listahanby (choć to nie do końca zgodne z ideą tagu, ale w pewien sposób się w niego wpisuje).

Po trzecie i dla większości najważniejsze, czas na moje #rozdajo. Mam do zaoferowania pudełkową edycję Gears of War z serii Xbox Classics na #xbox360. Płyta jest nieco porysowana, ale na 99% działa, gdyż bez problemu zainstalowałem ją dzisiaj testowo na konsoli. Najprostszą metodą przeprowadzenia losowania, będzie oczywiście losowanie wśród plusujących. Wynik będzie ogłoszony w postaci screenshota z Mirkorandom dnia 19.01.2015 około godziny 22. Pierwszą moją myślą było potwierdzanie posiadania X360 jakimiś zdjęciami z nickiem, ale myślę że nikt nie połasi się na zbędną mu grę, wartą najwyżej tanie 0,5l wódki. Let the game begin!
Pobierz
źródło: comment_bCjanhToPAznZsE2AhDJLJ2hjfGNHZ3D.jpg
  • 9