Wpis z mikrobloga

Jak chcecie podpisać petycję przeciwko wpowadzeniu tabletki ,,po" bez recepty to możecie to zrobić tutaj
Wydaję mi się że takie sytuacje nie zdażają się często i pójście do ginekologa nie jest dla kobiety jakimś cięzarem. Poza tym już widzę gimbusiary które po każdym seksie będą lecieć do apteki po tabletkę i stosować to jako antykoncepcję. A przecież taka tabetka robi ogromne spustoszenie w organiźmie kobiety. Już lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie normalnych tabletek antykoncepcyjnych bez recepty.
#antykoncepcja #petycja #zdrowie
  • 63
Poza tym już widzę gimbusiary które po każdym seksie będą lecieć do apteki po tabletkę o stosować to jako antykoncepcję.


@piotrmodski: Tak, z pewnością gimbusiary będzie stać na regularne wywalanie ~100 cebulionów na tabletkę.

taka tabetka robi ogromne spustoszenie w organiźmie kobiety. Już lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie normalnych tabletek antykoncepcyjnych bez recepty.

Bo tabletki antykoncepcyjne nie mają żadnego wpływu na organizm xD
@piotrmodski: Niech łykaja ile chcą jak są #!$%@?, nie zal mi ich. Tabletki powinny byc bez recepty, dla osób powyzej 18 lat, ci ponizej tylko z receptą. NOrmalni ludzie nie potrzebuja tabletek po non stop, to awaryjna sytuacja która moze zdarzyc sie komus raz czy dwa... jak ktos współżyje to ma gumki albo laski maja tabsy pod kontorlą lekarza. Niech sie jebną w głowę wszyscy obroncy moralności, lepiej niech taka Karyna
@piotrmodski: Tabletki anty bez recepty? Gratuluję głupiego pomysłu. To jest przecież regularna dawka hormonów, która powinna być dobierana przez lekarza, w zależności od tego ile kobieta ma lat, jakie cykle i poziom hormonów. Poza tym od czasu do czasu lekarz powinien zapisać delikwentkę na próby wątrobowe, bo może się okazać, że wysiada.
Nie chcę gloryfikować tabletki po, bo jest to spory kop dla organizmu, ale po pierwsze jest to kop jednorazowy