Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, napisałem ten wpis by zobaczyć czy są tutaj chętni na moje opowieści, wiele w życiu przeżyłem, robiłem, zwiedziłem oraz widziałem, można powiedzieć, że jestem typem z pod ciemnej gwiazdy który dobrze zna brudy świata. Zapraszam Was do mojego tagu -> #kotwica gdzie będę wrzucał swoje wpisy, zawierające historie z mojego i nie tylko życia. Nie znajdziecie tutaj żalenia się i narzekania gdyż mimo wszystko nie zmieniłbym ani sekundy swojego życia, ponieważ wszystko co przeżyłem warunkuje to kim i gdzie jestem.

Powiecie: _Kotwica ale ch** mnie to boli co tam widziałeś anonie_ Więc poniżej mały spojler tego o czym będę pisał:


Reasumując jeśli interesuje Cię "ta ciemna strona" życia ale z happy endem zapraszam -> #kotwica Pierwszy wpis będzie dziś wieczorem albo jutro, pozdrawiam i zapraszam.


#kotwica #patologiazewsi #patologiazmiasta #narkotykizawszespoko #patologia #sebix #wolajo #zycienakrawedzi #spamtagami #opowiescikibola #uk #wiara #zycie #coolstory #emigracja (Przepraszam za spam tagami, pierwszy i ostatni raz)
  • 46
@andrzeii: A konkretniej to w Poznaniu spałem w Rozbracie, a Jeżyce zwiedzałem i swoje tam widziałem. Żadne z miejsc które wymieniłem nie były moim "domem", wymieniłem je jako przykłady grubej patologii którą miałem okazje widzieć na własne oczy i lepiej bądź gorzej poznać. Chciałem również pokazać, że "3 świat" jest w Polsce, tuż za rogiem, a nie tylko 3000km stąd.
@Pempik: Nie do końca, bo ja nie mam tak artystycznej
@andrzeii: Nie przeczę, że tak (teraz?) jest. Chociaż wątpię, że eleganciki w rajbanach pomykają po nocy w ciemnymi bramami a wszechobecny alkoholizm zniknął całkowicie od kiedy byłem tam ostatni raz. Każdy znajdzie to czego szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam.
Edit: To właśnie na Jeżycach bardzo nieletnie(13 to był MAKS) osoby oferowały mi seks gdy zobaczyły, że płacę banknotem 200zł w sklepie.