Wpis z mikrobloga

No cześć Mirki i Mirkówny!

Na początek kilka słów o nas. Jesteśmy nowym na polskim rynku producentem płynów do e-papierosów. Na mirko siedzimy od ładnych paru lat (prywatnie).
Wiemy, że lubicie kubki, więc na początek małe #rozdajo

Mamy do rozdania nasz firmowy kubek i 7 liquidów (tyle liquidów do niego wchodzi)

Zasady są proste:

1. Zrób zdjęcie ze swoim e-papierosem na tle tego wpisu.
2. Opowiedz jak to się stało, że zacząłeś e-palić.

Najciekawszą historię nagrodzimy kubkiem! ( ͜͡ʖ ͡€)

Konkurs trwa do niedzieli, do godziny 23:59:59

#epapieros #epapierosy #epalenie #ecmik #evaperzy #rozdajo #witamsie #purajuice
Pobierz PuRa-Juice - No cześć Mirki i Mirkówny! 

Na początek kilka słów o nas. Jesteśmy no...
źródło: comment_UgdQYGcJn6ZviqP1ZT56fLuuv8DzUDwL.jpg
  • 25
@PuRa-Juice:

Na jednym obrazku zawarta jest praktycznie cała historia mojego epalenia.
Pierwszy od lewej epapieros- zwykły ego ce5 z allegro za 25 zł, zakupiłem go dlatego że kolega powiedział że jest po taniości i fajny, pomyślałem że 25 zł spoko cena i też biorę. Ogólnie idąc dalej tego epapierosa to nie polecam.
Kolejny to Vision Spinner II z xjet spiderem. Jest on polecony przez @Mam_Glupi_Nick i od bodajże maja sprawuje się
Pobierz PrawieJakBordo - @PuRa-Juice: 

Na jednym obrazku zawarta jest praktycznie cała his...
źródło: comment_RMlgh6ewOwnzI3NXLfpnQzUaAbDTCyA9.jpg
@PuRa-Juice:

Wapować zacząłem w sumie przez moją byłą, która rzucała się o smród z mordy spowodowany analogami. Kupiłem sobie więc jakiś gównozestaw ego z alledrogo i myślałem, że będzie z nią wszystko git. Co się stało? Dym z elektronika #!$%@?ł ją jeszcze bardziej niż ten z analogów XD #logikarozowychpaskow. Na zdjęciu widać poległego ruska oraz krakena, z którego praktycznie nie korzystam. Teraz wapuję na billowie i okazjonalnie coś dripnę na
Pobierz jamiemonovitz - @PuRa-Juice: 

Wapować zacząłem w sumie przez moją byłą, która rzuc...
źródło: comment_09AXR5w3QxAiyhrTj4NUb7QGSe3m7PU8.jpg
@PuRa-Juice: Wie pan, moim zdaniem, to nie ma tak, że zacząłem wapować, albo że nie zacząłem. Gdybym miał powiedzieć co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że mirków. Mirków, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem z nałogiem, kiedy śmierdziałem dymem tytoniowym i co ciekawe, to właśnie przypadkowe wpisy wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy się jara szlugi, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia,
Pobierz KartaSieciowa - @PuRa-Juice: Wie pan, moim zdaniem, to nie ma tak, że zacząłem wapowa...
źródło: comment_4WoL9IgAUBX7YgGMlndJe3IsIQQTig7P.jpg
@PuRa-Juice: Wiele znajomych zaczęło wapować, więc żeby nie być gorszym postanowiłem też zakupić sprzęcik. Było to 2 lata temu więc miałem wybor kupić coś drogiego w centrum handlowym albo zamówić z internetu. Wybór padł na zamówienie bajeranckiej baterii z jakiegoś e-sklepu: liczyła buchy i miała wskaźnik baterii. Szkoda, że po 3 miesiącach miała z 1200mAh pewnie niecałe 600. Potem odstawiłem fajki na jakiś czas, znowu zacząłem palić analogi i 2 dni
Pobierz k.....a - @PuRa-Juice: Wiele znajomych zaczęło wapować, więc żeby nie być gorszym pos...
źródło: comment_49P7L0gI0jjZoMb03mEJyZpyYDDJoZga.jpg
@PuRa-Juice:
Swoją przygodę z e-paleniem zacząłem wraz z z moim kumplem ze #studbaza jakoś rok temu. Pierwszy był mild master, który jak na początek był w porządku, jednak z czasem przestał wystarczać. W październiku sprawiłem sobie volisha black z clearomizerem CE10+, z którego jestem bardzo zadowolony, ale zamierzam go zmienić w ciągu kilku tygodni na coś, co chmurzy jeszcze lepiej. Wszystkim palaczom analogów polecam ten styl życia ( ͡° ͜
Pobierz sheleftme - @PuRa-Juice: 
Swoją przygodę z e-paleniem zacząłem wraz z z moim kumplem...
źródło: comment_cyaBZZopRIoxUkhW9KED8Azf44lTwV83.jpg
Moja przygoda z wapowaniem rozpoczęła się jakieś 2 lata temu. Paliłem wtedy analogi na potęgę, jednak w większości skrycie przed #rozowypasek , która zawsze była mocno przeciwna papierosom. Więc w pewnym momencie, gdy już była na mnie mocno zła za takie akcje, obiecałem, że rzucę. W tym samym dniu poszedłem do pobliskiego sklepu z e-papierosami i zakupiłem jakiegoś Milda. W moim mniemaniu był to super szach mat ;) Ale w zasadzie to
Pobierz uukasz8 - Moja przygoda z wapowaniem rozpoczęła się jakieś 2 lata temu. Paliłem wtedy...
źródło: comment_Iv4SJlj2Y0LSDkwztYgVEOx6wR85qdof.jpg
@PuRa-Juice: ja zacząłem wapować (?) we wczesnym wieku szkolnym, w przedszkolu już panie przedszkolanki namawiały mnie nieśmiało, ale ciągle wolałem drewniane analogi. W podstawówce dałem się skusić i kupiłem pierwszego lipszmyta za 3,59zł. Potem z czasem przestał mi wystarczać i kupowałem różne dodatkowe modularne mody i aktualnie używam paska wtedei z doczepianą smyczą. Taki średni 2/10, a teraz kubek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz cymamon - @PuRa-Juice: ja zacząłem wapować (?) we wczesnym wieku szkolnym, w przedszk...
źródło: comment_fODgWHfkpEaWSJP9tuYwzOBjTi9NpPm3.jpg
@PuRa-Juice: No elo!
Przygode z epaleniem zaczalem jakos na poczatku licbazy. Mialem dosc smierdzenia po wyjsciu na fajke... Wiec przygarnalem na poczatek Milda X3. Ktory po jakims czasie poszedl w rece cumpla z klasy. A ja zostalem z niczym (,) mialem przerwe i niedawno wrocilem! Obecnie uzywam baterii typu "ego" i volimizer volisha V2. Chodz ostatnio po glowie chodzi mi jakis mod (
Pobierz x-SANTA-x - @PuRa-Juice: No elo!
Przygode z epaleniem zaczalem jakos na poczatku lic...
źródło: comment_mJogtDCG7P27rnJFo6aebVLHDzk3alrp.jpg