Wpis z mikrobloga

Bondziorno Mirkowie, myślę nad Fiatem Bravo II. Miał ktoś przyjemność z silnikami benzynowymi? Wolnossący 1.4 kusi prostą konstrukcją, a 1.4 T osiągami... Jakieś znaczne awarie mogą na mnie czekać?
#fiat
  • 9
@FELIX90: W zależności od wersji 120 i 140 koni.
@mateusz5918: Niekoniecznie, na szczęście. Budżet od 15 do 30 tysięcy (dużo rozbieżność, ale jestem w stanie tyle zorganizować). Kompakt, silnik benzynowy, najlepiej dwudrzwiowy, najlepiej czerwony i z czarną felgą. ( ͡ ͜ʖ ͡).
@Marraju23: Miałem okazje takim jeździć (zwykły 1.4), niestety tylko przez tydzień więc za wiele nie mogę powiedzieć. Nigdy nie byłem przekonany do fiatów i małych samochodów, ale o dziwo ten mi nawet podpasował, wyposażenie miał wystarczające (klima+elektryka szyb i chyba lusterek). A pod maską.... prostota do granic możliwości.
Do tego spalanie ~6litrów benzyny.
Podejrzewam, że w tym silniku i ogólnie aucie za dużo zepsuć się nie może.
Z tego co zobaczyłem
@FELIX90: Wow, robi wrażenie ten egzemplarz. Też zastanawiałem się chwilę nad A3, ale jak już wspominałem wyżej nie chcę się ładować w koszta, żeby kupić zadowalającą mnie wersję musiałbym zmierzyć się z kredytem na większe kwoty. A tego chciałbym jednak póki co uniknąć.