Wpis z mikrobloga

Słyszeliście o tym niewinnie skazanym facecie, który przesiedział w więzieniu 1044, co nie?

Gość chciał 17,5 mln złotych, a dostał 323 tysiące.

Wg mnie chciał za dużo, a dostał za mało.

Za nockę w zamknięciu na izbie wytrzeźwień trzeba zapłacić jakieś 500 zł. Przeliczając na dobę daje to ok. 1000 zł.
Jemu dali 300. (A mogli naliczyć za wikt i opierunek, hehe.)

Ile byście żądali?

Ja bym chciał sobie kupić przede wszystkim jakiś zajebisty apartament w jakimś fajnym mieście poza granicami tego pięknego kraju ze #!$%@? rządami i mieć na opłaty mieszkaniowe do końca życia, a to już jest co najmniej 300 tys., tyle że w €. :) No i ogólne odszkodowanie, myślę że w tym przypadku milion za każdy rok. Zaokrągliłbym to do 3 mln.
Zatem nie 300 tys. a 3 mln. :]

Link do artykułu: http://www.tvn24.pl/skazany-za-zabojstwo-ktorego-nie-popelnil-gora-nieslusznie-skazany,513032,s.html

#polska #patologia #prawo #mojkrajtakipiekny #jakzyc #chwdp #tyleprzegrac
  • 6
@rafalu90: @sheilacooper: @Borntobefit: Generalnie chodziło mi o to, że on powinien wiedzieć, że nie dostanie kilkunastu milionów.
Ja bym chciał tyle, by móc sobie na nowo ułożyć życie zagranicą i pomnożył to przez dwa, bo wiadomo, że zawsze obniżają. 3 miliony by mi wystarczyły. No ale ja to ja. Bezdzietny singiel. Jeszcze przed 30.