Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirkówny!

Przeglądam wykop bla bla bla i do tej pory nie odczuwałem potrzeby założenia konta, lecz ostatnio bardzo mi pomogliście, gdyż w sumie tylko tu znalazłem jakieś ciekawe informacje na temat #xiaomi. Zaryzykowałem i kupiłem Xiaomi Redmi 2 oraz #miband. Jeśli macie jakieś pytania walcie śmiało, postaram się na wszystko w miarę szybko odpowiedzieć.

A no i pierwszy wpis więc nie zabijajcie.

#aliexpress #andorid

PS W ramach dowodu załączam zdjęcie Mi Banda (Wykonane Radmi 2 z użyciem trybu HDR)
sirfinat - Witam Mirków i Mirkówny! 

Przeglądam wykop bla bla bla i do tej pory ni...

źródło: comment_ayVDes5AO9f6SO5OeE17grF8LiFRansM.jpg

Pobierz
  • 48
@PanDyrektor: Gadżet, bez tego też przeżyjesz. Mobilizuje mnie do większej aktywności, przydaje mi się podczas biegania i mam nadzieję, że polepszy mi sen. Aaa no i informacje o połączeniach, rzadko noszę tele w kieszeni, raczej w torbie, przez co czasami nie zauważam połączeń czy sms.

@KAROO: Aplikacja niestandardowa do poszukania gdzieś tu http://en.miui.com/forum.php (Tylko podobno znacząco skraca czas pracy)
@ChineseMobilePhones: Budzi, jak nie oczekuje od siebie cudów, czyli np.
@WiewiurPL: Aaaa przepraszam, nie skumałem. Wiesz mi wyszło za redmi2 +Mi Band + case do telefonu jakieś 753 zł wraz przesyłką dhl (wiem wiem zaszalałem, ale już dłużej nie mogłem wytrzymać z moim black berry). A i nie powiedziałem czegoś ważnego jeszcze, przez Xiaomi miałem Motorolę moto g gen1, a później iPhone 4s, mam wrażenie, że motorola pracowała płynniej.
@WuDwaKa: Acer Aspire V3-731 tyle, że nie polecam. Acer dał ciała
@sirfinat: a jakie masz aplikacje wlaczone? u mnie messenger, go sms pro i gmail i czasami lubi sama z siebie zawibrowac/zaswiecic, dodam ze telefon to motog (android 4.4), nie masz takich przypadkow ze nie wiesz o co chodzi? Juz nie wiem, bylo wiecej aplikacji to swirowala jeszcze gorzej, teraz nie jest zle, jednak w ciagu dnia zdarzy jej sie ze 2-3 razy zawibrowac, wyjmuje telefon, a tam nie ma nic (
@robert83: Ja używam od jakiś 5 dni, fakt, że na początku dużo się bawiłem opaską, wibracjami i tak dalej. Synchronizowałem prawie co 30 min. Mam podłączone do opaski informacje z fejsa, sms i maila. Mam teraz 75% baterii, podobno takie używanie może skrócić czas aż do 24 dni, dla mnie to nie problem. Aaa i chyba nie doładowałem do końca opaski jak ją kupiłem, stąd też moze ten spadek
@robert83: skraca, w 7-8dni, straciłem 40%, no ale to tak czy siak będzie koło 20dni, a wiadomo pierwsze 2 dni miała intensywniejsze bo bawiłem się bardziej niż teraz ;)
@KAROO: Ja messenger, sms stockowa, gmail, mail i inbox. Faktycznie czasami świruje, włącza się i nie wiem o co caman, ale miałem do tej pory tak tylko max 5 razy. Moze to przez spam z maili :P