Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na biegówkach w Górach Bialskich i one są naprawdę dzikie! Śniegu wszędzie pełno, a od rana jeszcze nawalała śnieżyca, ale obraliśmy kierunek na schronisko Paprsek. Z jazdy wyszły nici, bo szlaki nie były przygotowane, więc pozostało człapanie. Momentami to się trochę dygałem, jak idąc samemu przez grzbiet nie było prawie nic widać, a narty zapadały się w śniegu :-) Fajna wycieczka, polecam tę część Sudetów!

#biegowki #gory
Pobierz Leniwiec1 - Byłem dzisiaj na biegówkach w Górach Bialskich i one są naprawdę dzikie! ...
źródło: comment_0daPVSnXJ3WuIVnJ8TbNjLi4QzSUIdlo.jpg
  • 6
@emilia-maria-magdalena: Jakuszyce znam bardzo dobrze, bo jeszcze niedawno mieszkałem niedaleko i bardzo często bywałem tam rowerem i na biegówkach byłem też trochę razy :-)

Dzisiaj zabrałem się z ludźmi z grupy na facebooku którzy jechali akurat tutaj, ale w przyszłości wolę raczej pojechać do Jakuszyc na dobrze przygotowane trasy i na jazdę, a nie człapanie :-P
@Ragnarokk: pierwszy raz byłem w tej okolicy, jest naprawdę fajnie, ale następnym razem to raczej z rowerem bym się tutaj wybrał, bo na biegówkach to trzeba trafić na dobrą pogodę i na ratrak który wyrówna trasy ;-)