Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (18)

mirki mam pytanie, bo nie wiem czy postąpiłem słusznie;

Wczoraj czekając pod makiem na drive auto stojące przede mną nagle zaczęło cofać aż przywaliło w moje. Myślałem w sumie że gość próbuje oc wymusić, ale to trzeba by być debilem w takim miejscu.
    Gościu wyszedł z auta, okazało się że Estończyk, co wracał z Niemiec po zakupie auta i nie spojrzal w lusterko cofając.
    Bardzo przepraszał i było widać że młody chłopak przestraszony.
    On sobie połamał trochę plastiki koło bagażnika, a na moim aucie nie widziałem za bardzo śladu (to i tak takie nasze auto zastępcze, o które za bardzo nie dbamy), no i nawet nie pomyślałem żeby od niego brać jakieś siano za to, no bo w końcu nic się nie stało. (koniec końców dzisiaj zobaczyłem że jest lekko pęknięta ramka od rejestracji, no ale to tylko tyle).
    Lubię ogólnie robić dobre wrażenia na obcokrajowcach jak chodzi o Polskę, chyba to jakaś odmiana patriotyzmu, więc byłem dla niego miły.
    No i sie rozjechaliśmy, ale wszyscy znajomi, którym o tym powiedziałem powiedzieli że jestem frajerem i powinienem go za to skasować i że zmarnowałem okazję.
    Serio zjebalem? Powinno się brać hajs nie patrząc na to czy coś się w ogóle stało?
    #samochody #wypadek #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (160)

Nitka z filmami, których druga część była równie dobra lub lepsza niż pierwsza.

Ja zaczynam: Shrek 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmy #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (99)