Wpis z mikrobloga

Hej, mirki!

Pod wpływem #balizox również zakupiłem sobie Walthera. Kupiłem go na aukcji http://allegro.pl/noz-walther-black-butterfly-bbk-motylek-etui-karta-i5050905866.html . Nóż przyszedł dzisiaj i niestety okazało się, że 3 śrubki mają całkiem zniszczone to miejsce w które wkłada się torksa. Szczerze powiedziawszy nie chce mi się odsyłać noża na reklamację z tego powodu ani odstępować od zakupu(pewnie taka opcja nie przejdzie ponieważ sklep stwierdzi, że sam to zniszczyłem i nie mogę odstąpić już od umowy). Na maila o zaistniałej sytuacji sklep odpisał, że wysyłają oni towar nowy i jak chcę to mogę go reklamować. Wie ktoś jakie śruby tam siedzą i czy w normalnym sklepie można taką kupić? Wie ktoś może również jaki rozmiar torksa potrzebny jest do tych śrubek ;)?

Fotka pokazująca o co dokładnie chodzi. https://dl.dropboxusercontent.com/u/107318800/2015-02-09%2015.55.19.jpg
#balisong
  • 11
@wiktor-dabrowski: Rozumiem, ze o te większe chodzi? Pivoty tak zwane. Kurde, gdyby był to inny nóż, to śrubki łatwo byłoby dostać w serwisie komputerowym, bo w dyskach twardych jest takich sporo. Pracowałem w takim miejscu przez pewien czas i uzbierałem sobie kilka :) Tylko właśnie nie wiem czy będą pasować do Walthera. Na pewno nie chcesz oddać do reklamacji?
Poszukam trochę o tych śrubkach i rozmiarach torxów. Zaraz może coś podrzucę
@Zoxico: Raczej o te mniejsze, spójrz na lewą, jest całkiem rozpieprzona, tyle dobrego że te większe w dobrym stanie

Btw. nie wiem o c**j chodzi z tymi opisami, każda ameba od siebie kopiuje i wszystkie aukcje mają w opisie spring latcha ;c
@MG66: @wiktor-dabrowski: Aa, to rozmiar 6.
Kurde, dobre pytanie. Nie chce im się pisać od początku to kopiują. Aaalbo to taki myk tych, co układali ogłoszenie jako pierwsi, zeby wiedzieli kto od nich skopiował :)

Wracając. Póki się trzymają, to w sumie mnie by nie przeszkadzały. U mnie podobnie rozwalone były przy klipsie :P Poczekałbym na twoim miejscu, aż się poluzują, a potem wymienił na jakieś normalne :)
@Zoxico: Właśnie tak myślę. A jakie to będą te normalne? Mam w domu trochę starego sprzętu komputerowego więc jeśli mają pasować to mogę wymienić na te do montażu dysków.

Edit: Nie no bez przesady ;). Odpalam filmy i biorę się za naukę tricków ;).
@wiktor-dabrowski: Takie o [załączam obrazek nizej]. Tylko wiesz, to są te większe przy ostrzu. No i wiem (widzę), ze walther ma większe główki tych śrub. Chociaż rozmiar torxa ten sam, więc może tamte też będą pasować. Nie rozkręcałem go jeszcze to nie wiem :) A te mniejsze... kurde, ja chyba wziąłbym bylejakie, coby się w otworze zmieściły i trzymały :D
Heheh, miłego treningu w takim razie! Pisz, gdyby były jeszcze z