Wpis z mikrobloga

@robs: mroczne tajemnice to jest jakaś parodia jeśli chodzi o poziom trudności, na początku przy odpaleniu na normalnym i trudnym robimy całe ZERO dmg kretoszczurowi, a ogarniając w pewnym momencie gry miksturę z rudy która daje nam PN gra staje się śmiesznie prosta(pomijając to że większość przeciwników ma nas na 3 hity)
@robs: Zawsze lubiłem spodnie kopacza w wersji krótkiej. Ogólnie na różnych serwerach rpg lubiłem być kopaczem w krótkich spodniach. Tak się zastanawiam teraz nad sobą



@Jurigag: Tak daleko nie doszedłem, pamiętam że jak ostatnio grałem to nie dało się wybierać poziomu trudności, utknąłem z tego co pamiętam na jakiejś arenie na której nie mogłem pokonać jednego z przeciwników, ale nie pamiętam dokładnie jak to było. W każdym razie teraz włączyłem poziom łatwy, zobaczymy co to się będzie działo :)

@spardo:

Ogólnie na różnych serwerach rpg

jakich serwerach rpg!? można grać w gothic'a przez internety!?
@robs: @spardo: nawet nie patrz na to, gówno totalne, jedyny multiplayer w gothicu jaki będzie miał sens to coop z możliwością przechodzenia normalnie gry tj fabuły i tyle, te wszystkie multi co są to bezsensowne mmo na silniku gothica, nie wiem na #!$%@? to komu
@Jurigag: Też prawda, bez warstwy fabularnej to musi być kicha. Hasło Gothic Multiplayer podziałało na wyobraźnię :) Od podstawówki, gdy w Clicku! przeczytałem recenzję World of Warcraft marzy mi się gra MMORPG w klimatach Gothica. Nie jakaś fanowska przeróbka, tylko takie MMO od Piranha Bytes... Myślę, że nie tylko ja miałem takie marzenia za dzieciaka :D
@Jurigag: @robs: No niestety to co oni spłodzili było imitacją Gothica. Ot, fajnie sprawdzało się w rpg i jakiś prostych deathmatchach, ale żeby się w to zanurzyć głębiej to nie da rady. Tak jak mówisz, tu trzeba fajnego coopa, dobrze napisanego i oskryptowanego :)
@robs: w dodatku to sami polacy którzy robią kilka wersji multi, a do tego dochodzą jeszcze ruscy i niemcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż pewnie ruscy jak już coś wydadzą coop w którym będzie można przechodzić całą fabułę gothica w kilka osób zbalansowanego i dobrze napisanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)