Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ale Robert pojechał Sirotkina odnośnie fotela w wywiadzie xDDDDDD
    O problemach z fotelem - czy występują:
    "To ja nie wiem, to oni siedzą w ich siedzeniach, a nie ja"
    Ale ty miałeś problemy takie same?
    uśmieszek xD "Uważam, że problemy trzeba naprawiać na testach zimą, a nie udawać, że ich nie ma"

Generalnie chodzi o to, że Kubica mówił już podczas testów o tym problemie, a Sirotkin mówił, że kompletnie nic takiego nie ma starając się podlizać Williamsowi xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    https://streamable.com/pt1nd
    #f1 #kubica
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Ej, ale wiecie, ze chodzenie na divy automatycznie skreśla Was jako alfa? Faceci chodzący na divy to beta cucki z automatu. Nie byli nawet w stanie ogarnąć konkretnej panny na fwb, w czasach kiedy seks jest na wyciągnięcie ręki. Widzieliście kiedyś samca alfę na divach? XD Co jest większym upokorzeniem? Związać się z osoba, która ma dziecko z poprzedniego związku czy płacić na seks? xD Wybaczcie, ale chodzenie na divy to największe upokorzenie dla faceta. Normalny facet idzie do klubu i podrywa kobiete, która go pożąda i nie jest profesjonalistka. Pozdro #divyzwykopem #tfwnogf #przegryw #niebieskiepaski pokaż całość

odpowiedzi (36)

Cześć, Mirki

W imieniu firmy Seriofruta oraz zbliżającego się lata chcielibyśmy zaprosić was na rozdajo!
    Do wygrania jest 0,5 KG Owoców z Brazylii zapakowanych w suchym lodzie! Idealne do koktajli, deserów owocowych, a po dodaniu wody otrzymamy 100% sok z miąższem. .
    W 5 saszetkach po 100g w dowolnym wybranym przez zwycięzcę smaku dostępnym na naszej stronie
    Z DOSTAWĄ NA NASZ KOSZT.

Dla 10 osób przygotowany jest kupon rabatowy -10% na zakupy w naszym sklepie

Zasady są proste: Pluśnij bo uśnim i możecie zostawić jakiś śmieszny obrazek w komenatrzu.

Losowanie odbędzie się w Środe (30.05) i skontaktuje się z wygranymi przez PW.

Także zapraszamy na naszą strone: seriofruta.pl i życzymy powodzenia!

pokaż spoiler Nasze produkty są niekonserwowane chemicznie oraz nie zawierają cukru.

Już niedługo planujemy kilka worków na rozdajo (ʘ‿ʘ)

#rozdajo #fitness #owoce #mikrokoksy #dieta #latonapierdalaj
    pokaż całość

odpowiedzi (62)