•  

  Witam wszystkich,

  tym razem dopasowuję się do twardych, mirkowych zasad i podaję widełki. Pijcie ze mno kompot.

  Support IT- Warszawa
  Wymagana komunikatywna znajomość angielskiego oraz j. włoskiego, francuskiego bądź tureckiego oraz doświadczenie (powiedzmy od pół roku) w pracy z produktami Windowsowymi- np. Active Directory, Windows Exchange.
  Praca dla dużej, startupowej firmy przy wsparciu klientów. Bardzo ciekawa opcja dla osób zaczynających karierę w IT- po wdrożeniu możliwość specjalizacji.
  Płaca: do 7,500 brutto na umowie o pracę.
  Najbardziej realne są widełki pomiędzy 5,000 a 7,000 PLN brutto na umowie o pracę.

  Administrator Oracle DB z j. niemieckim****- Kraków/Warszawa/home office
  Tutaj kluczowa jest znajomość niemieckiego oraz doświadczenie w pracy z Real Application Cluster oraz RMANem.
  Dla osób znających niemiecki płynnie możliwość pracy zdalnej. Dla kandydatów ze znajomością A2/B1 konieczność okresu wdrożeniowego w Krakowie- ok. 10h/tygodniowo zajęć z lektorem j. niemieckiego w ramach czasu pracy.
  Duży pakiet benefitów, praca z nowymi technologiami- Exadata, Exalogic.
  Wynagrodzenie: do 16,000 PLN brutto na umowie o pracę dla kompletnych wyjadaczy znających płynnie niemiecki. Standardowe widełki od 8,000 - 14,000 PLN brutto

  Developerzy Java, Trójmiasto
  Bardzo ciekawy projekt przy przenosinach architektury aplikacji z PL/SQL do Java. Wymagana komunikatywna znajomość angielskiego.
  Poszukiwane 3 profile:
  - Java + znajomość Oracle RDBMS, Hudson/Jenkins/Bamboo,
  - Java + development oraz debugging na Windowsie, unit- testy.
  - Java + core Java, Maven, Gradle
  Projekty są prowadzone w metodyce Scrumowej, nowoczesna, matrixowa struktura raportowania. Projekt międzynarodowy. Co prawda płace są powyżej rynku, jednakże poszukiwani są tutaj bardzo mocni deweloperzy z zacięciem.

  #rrit #java #oracle #jezykiobce #damprace #informatyka #wloski #francuski

  +: s........n, xz2580 +4 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #warszawa.

  Szpital MSWIA w Warszawie (ul. Wołoska): Brak dostępu do RTG (od środy awaria). Lekarz SOR pisze faxy aby ZRM nie woziły pacjentów. Stołeczny Dyspozytor prosi o zamieszczenie tej informacji w SIOS - brak reakcji (obawa o karę finansową z NFZ). Decyzją Dyspozytora ZRM mają wozić pacjentów "lżejszych" do SOR MSWIA - Szpital ma we własnym zakresie organizować transport pacjentów do placówek z którymi mają podpisaną umowę na diagnostykę obrazową (decyzja Dyspozytora zgodna z prawem i sztuką - dop. red.) Do chwili obecnej żaden pacjent nie został odesłany.

  SZPITAL BIELAŃSKI (ul. Cegłowska):
  W chwili obecnej (18/08. 20:00) na SOR oczekuje 23 pacjentów zakwalifikowanych do hospitalizacji. Jednocześnie na SOR - brak wolnych łóżek, personel nie jest w stanie FIZYCZNIE przejąć pacjentów od ZRM - jednocześnie sprawując stały nadzór nad pacjentami już znajdującymi się na SOR. Najdłużej oczekuje pacjent zakwalifikowany 13.08.2019. Brak możliwości interwencji ze strony kierwonictwa ( kierownik SOR znajudje się na urlopie). Dotychczas na SORze "Zielonym" było dwóch internistów. Od sierpnia dyżuruje jeden. Bardzo często brak chirurga SOR(przy bardzo ograniczonej możliwości ściągnięcia go z oddziału). Na widocznym zdjęciu widzicie państwo pacjentkę z rozpoznaną urosepsą która oczekuje pod drzwiami oddziałowej - jest monitorowana za pomocą defibrylatora - ponieważ żadnych innych miejsc moniotorowanych już nie ma.

  Jednocześnie jeden z dwóch oddziałów jest zamknięty przez Sanepid. Na drugim zwyczajnie brakuje łóżek.

  W nocy nie ma osoby odpowiedzialnej za sprzątanie.

  info za ordynatorem SOR Bielany: "Informacje o Bielanach sa nie dokładne. W sierpniu dziury grafikowo wynikają z urlopów. Kierownictwo jest- zca ordynatora. Armagedon wynika z zamknięcia jednego z oddziałów wew z powodów epidemiologicznych. Chirurdzy sa ale niestety tez jest sezon urlopowy. Kierownictwo Sor nie odpowiada za inne oddziały a głównie nie odpowiada za ilosc pacjentów przyjmowanych. dodatkowo zaznaczcie jak wspaniałe działa koordynowanie ruchem pacjentów przez miasto i koordynatorów. Zgłoszenie o zamknięciu oddziałów i wstrzymaniu przyjęć poszło 10 dni temu. Codziennie w SioS jest wykazywanych - minus 67 miejsc na oddziałach wew-tylko trzeba rozwinąć tabelkę.... ostatni wtorek - na dobie 49 karetek..... brak slow. To ze mój zespół ogarnie wynika tylko i wyłącznie z ich mega profesjonalizmu..... a jest nas coraz mniej."

  #skierniewice.
  Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach.
  Od soboty do niedzieli 7 rano brak lekarza radiologa. W razie potrzeby pacjenci z SORu są transportowani do innego szpitala oddalonego około 30 km w celu wykonania tomografii. Badania RTG wykonywane bez opisu.

  #wejherowo.
  SOR. Brak lekarza SOR, dyżur dzienny niedziela.

  #szczecin.
  Szpital kliniczny nr 2 pomorzany blok operacyjny kardiochirurgii - dyzury nocne,weekendy i święta jedna pielegniarka i salowa.
  https://www.facebook.com/niezmojejkaretki/posts/895804440782447
  #medycyna #lekarz #szpital #ratownictwo #sluzbazdrowia
  pokaż całość

  odpowiedzi (141)

 • avatar

  Mirki, koleżanka z byłej szkoły chce się spotkać na piwo. Jak myślicie może tu o coś chodzić czy po prostu chce się tak o spotkać?
  #logikaniebieskichpaskow

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Tegoroczny urlop wykorzystałem na zbudowanie polskiego Stonehenge.
  Prace rozpoczęły się około 11:02 polskiego czasu i zakończyły o 11:04. Monument cechuje miły dla oka wygląd i dbałość wykonania.
  Część turystów zapewnia o poczuciu obecności niewidzialnej siły podczas zwiedzania miejsca kultu.

  #diy #tworczoscwlasna

  odpowiedzi (29)