Wpis z mikrobloga

@desygnat: dzięki :) Lepsza by była czarna korba, ale wymiana napędu musi poczekać :) No i koszyki muszę zmienić bo są niebieskie, ze starej ramy. Na szczęście nie rzuca się to aż tak w oczy.

@dzangyl: No byle stopniał to na pewno będę :)

@bialysony: te koła mają ledwo 2,5k km zrobione pode mną bo w zeszłym sezonie złamałem obojczyk, ale póki co trzymają się nieźle, a trochę po
@vaverko: w serwisie zważyli 8,6kg z lekkim groszem, ale to jeszcze ze starymi oponami, więc będzie może trochę poniżej 8,6. Szału nie ma, ale nie narzekam. Mogłem złożyć za podobne pieniądze pewnie rower z 500-600g lżejszy ale dużo brzydszy, wiec wybieram jednak wygląd ;) Zresztą waga jeszcze pewnie spadnie, na pewno na wymianie napędu bym mógł urwać z 200g, kierownica też swoje waży. O kołach nie mówię, ale jak już zmieniać
@neomotion1: ciężko policzyć tak dokładnie, w tym roku kupiłem frameset (rama, wideł, mostek, kiera, sztyca, siodełko) za 2k + pedały za 300 + opony za 260, reszta jest przełożona z Treka na ramie alu którego rok temu kupiłem za 2k też, frameset z treka muszę teraz sprzedać, więc zależnie od tego ile za niego wyciągnę, to myślę że w 3,7-3,9k się póki co to bianchi zamyka, no ale planuję kolejne inwestycje