Wpis z mikrobloga

@Patres: My musimy zrobić 9 punktów
1. Dziedzina
2. Granice
3. Asymptoty
4. Punkty charakterystyczne na ox i oy
5. Ekstrema
6. punkt przegiecia
7. parzystość
8. nieparzystość
9. tabelka i wykres
Jeden luj zrobił w domu 8 przykładów.w 2h. Ja mimo prób nie udal mi się żaden i dostałem niezłe oprdl od pani, że nie zdam tak rozszerzenia.
Co do metod z moją panią nie ma dyskusji. Za brak wykresu
@TheLaw: Ale o co Ty masz pretensję. Te punkty co napisałeś to nie jest nic nowego w badaniu funkcji i nie dziwię się, że za brak wykresu jest 0 punktów bo do tego się to sprowadza.

Co do metod z moją panią nie ma dyskusji.

Niby jaka (poprawna) metoda nie jest akceptowana. Badanie przebiegu zmienności funkcji to zwykły schemat i ciężko wymyślić coś innego.
@Patres: Spoko, ogólnie moja pani używa w zadaniach dosyć nietypowych metod i potem mamy robić tak a nie inaczej. Ogólnie nas notorycznie także ochrzania, że nie robimy zadań
@TheLaw: ciągle ta pani xD, macie w tablicach wzory na pochodne? pobierz sobie książkę krysicki włodarski analiza matematyczna tam masz jasno opisane co i jak, do jutra na spokojnie się nauczysz
@mietko: Mam z biblioteki Krysickiego, tylko mogłoby być więcej wytłumaczonych przykładów
Zawsze jakiś dodatkowy zbiór przykładów, mam też zieloną maturę z podkowy
Na pewno będzie wielomian i liniowa, a tak to może być logarytm euler lub trygonometryczna, tam są.dopiero jaja
@mietko: Niby jest schemat, ale śledze przyklady z lekcji i jak nwm skąd się coś wzięło to idzie mibdf*ucka dostać i muszę rozkminiać inżynierią wsteczną. Znając panią może dać nam takie przykłady jakich na oczy nie widzieliśmy, jak to miałem na sprawku z granic rozkminiałem czy taka granica w ogl istnieje