Wpis z mikrobloga

- Jestem nauczycielem z Warszawy. Przyjechałem tu witać rolników dlatego, że traktuję ich jako wybawicieli

Przypominam, ze analogicznie w '39 tez byli ludzie, ktorzy witali nazistow w polsce...


http://www.wykop.pl/link/2395590/dlaczego-naprawde-protestuja-rolnicy-tego-nie-zobaczysz-w-tv/

Rolnicy współczesnymi nazistami. Wykopowe trolle wchodzą na nowy poziom żenady.

#shitwykopsays #czytamkomentarzenawykopiedlabeki
  • 12
@layla__: Rolnicy zmierzający kolumną pojazdów na polską stolicę, podobnie jak hitlerowcy, ni kryją niechęci do ludu tego miasta, często wyrażanej w dosadnich słowach, a jakas tępa dzida chce okazywać im wsparcie, kiedy dla nich jest pewnie warszawską biurwą, bo oni o wszystkich mieszkancach stolicy mają takie wyobrażenie. Jakby strajkowali nauczyciele, to rolnicy raczej nie okazaliby im współczucia, tak ich słuchając mozna odnieść wrażenie, ze w szkole nie czuli się dobrze i
@kszychu: Myślałam, że żartujesz, ale Ty chyba tak na poważnie. Można rolników nie lubić, ale porównywanie ich do nazistów w 39 jest moim zdaniem nieuprawnione. W ten sposób sprowadza się dyskusję do poziomu rynsztoku.
Nie chodzi o porownanie rolnikow do nazistow, tylko o tę samą rolę odgrywaną w obydwu sytuacjach przez pożytecznych idiotów! Juz jak krowie na rowie trza
@kszychu: Bo Cię kojarzę i wydawałeś się być kiedyś bardziej wyważony, ale skoro dla Ciebie takie porównania, tfu, analogie są normalnym sposobem wyrażania poglądów to rzeczywiście nie ma o czym tutaj dyskutować
@layla__ : Jak napisałem powyzej ((tylko zapomniałem funkcji odpowiedz) nikt na serio nie dokonuje tego porównania, nawet domniemanego przez Ciebie trolla o to nie podejrzewam.