Wpis z mikrobloga

@Nevardus: Zapytałem Cię, czy mogę pominąć wyjaśnianie skąd się bierze i co powoduje globalne ocieplenie, ponieważ to jest dość oczywiste. Zamiast płakać o brak argumentów wystarczyło odpowiedzieć, że nie.

Poza tym grubo przesadzasz nazywając "rakiem" człowieka, który najpewniej kieruje się dobrą wolą,

@pawlak: Nie wiem co się ludziom wydaje, ale tam samo jak bakterie, wirusy i komórki rakowe, ludzie kierują się swoim własnym dobrem. Tak jak rak rozpieprzają wszystko dookoła w niemożliwym do utrzymania tempie. To jest smutne ale trafne porównanie. Tak samo jak mięsożercy sobie wymyślają bzdurne argumenty, żeby się usprawiedliwić (człowiek jest mięsożerny, kły, natura, mięso jest potrzebne dla zdrowia, bóg stworzył zwierzęta, żebyśmy je jedli itp) bo prawda boli.
  • 4
ludzie kierują się swoim własnym dobrem. Tak jak rak rozpieprzają wszystko dookoła w niemożliwym do utrzymania tempie.


@saginata: nie wydaje mi się, żeby wszyscy tak robili. W każdym razie argument o niemoralności korzystania z komputera był nietrafiony.