Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie mirki! Planuje właśnie zmiane internetu + telewizji. Obecnie mam w UPC i tu jest pewinen zgrzyt. Obiecali 120 Mb/s, a mój net wyciąga ledwo co 20... i to nie ważne czy przez WiFI czy kabel. więc ostatnio zainteresowała mnie oferta netii. Czy ktoś ma doświadczenia z tą firmą? Tylko prosiłbym o opinie ludzi z miasta smogiem oddychającym :)
#krakow #netia #upc #zmianaumowy
  • 15
@xeytsi:

Obiecali 120 Mb/s, a mój net wyciąga ledwo co 20

Jak daleko jesteś od najbliższej stacji? Czy Twój router ogarnia takie prędkości? Kabel dobry? :P Czynników może być dużo, które wpływają na zmniejszenie prędkości. Polecam też do nich zadzwonić
@Arveit: Kabel wydaje sie byc dobry, a to moze byc cos nie tak z routerem. W sumie raz dzwonilem do nich, to obiecywali ze bedzie lepiej, ale niezbyt podzialalo :/

@Vanwartith: Dzieki ;) a jak sprawa sie ma u Ciebie z pingiem i "ciagloscia dostawy"?
@mortt: sprawdzalem w sumie zawsze jak na wifi dziala, raz z ciekawosci przez kabel podpialem i wyszla predkosc jak zwykle, no moze 5 Mb/s
@Vanwartith: dzieki ;) to ja w csie mam 50-70...

@TomaK_: w tym momencie poza domem jestem i nie mam dostepu do tego tych wszystkich papierków, ale dzis woeczorem lub jutro okolo poludnia będę mogł sprawdzić

@TheMan: moze byt to wina routera albo kable w bloku na wiecej nie pozwalaja (?). na kazdym komputerze co podepne mam 15-20 Mb/s