•  

  Mireczki #usuwajo wpisy i #blokujo (╯︵╰,)
  Jako że się zrobiła #gownoburza i #afera przy zdradzonej koleżance @kregoslupdiabla a ta potrafi tylko usuwać niewygodne wpisy:

  Komentarz usunięty przez autora wpisu
  Nie możesz odpowiedzieć w tym wpisie


  TO MÓWIĘ JAK JEST!

  Ale co Ty chcesz od gościa? TO JEST FACET! MĘŻCZYZNA! OD WIEKI-WIEKÓW ZDOBYWCA! Teraz takie czasy że baba myśli że usidli gościa i jest jej, jak zabawka, zaobrączkuje, oznakuje jak bydło aby inne nie ruszały... NI CHUJA... Facet chce być jak Czyngis Chan, mieć kochającą żonę i rodzinę, ale wyruszac na wyprawy, gwałcić, zdobywać, plodzic kolejne dzieci... to jest męska natura! Nie jakieś chłopo-kluchy co poszły pod pantofel. Podświadomie wiesz że to jest #wygryw skurwysyn bo skurwysyn ale wygryw, zarucha i idzie dalej. On Cie nie chce zdracić, bardzo Cię kocha i Ty jesteś wybranką jego serca - ale natura mu karze zdobywac dalej, rozsiewać swoje nasienie na coraz to nowym łonie skoro Twoje łono mu nie daje tego co on potrzebuje. Nawet nie wiesz jak facetowi w jajach gra muzyka jak widzi inną babkę, nową, którą zdobywa w ten czy inny sposób, a potem wraca do Ciebie, do ukochanej, zapewnia Ci wszystko co tylko zechcesz. Od lat tak było i będzie, nie Ty pierwsza, nie ostatnia. Facet zdradza bo taką ma naturę, a jak kobieta zdradza to jest kurwą i tyle w temacie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Dodam jeszcze, że jeśli Ty mu nie dostarczysz emocji zdobywania to dostarczy mu to jakaś inna.
  Jedyne co możesz zrobic to szczera rozmowa a nie zemsta, skakanie do gardła i szczekanie jak suka.

  Chcesz tylko zemsty? Jesteś głupia.
  Chcesz za partnera samca alfa? Bądź samicą alfa albo będziesz zdradzona.
  Nie jesteś samicą alpha i nie chcesz być zdradzona? Szukaj pantoflarza ale serce będzie ciągnęło do samców alpha.

  Wiązanie się z samcami alpha ma swoje dobre i złe strony ale to TYLKO od kobiety zależy czy taki samiec będzie szukał dalej.

  PROTIP dla #rozowypasek : Im wiekszy samiec alpha tym wieksze prawdopodobieństwo zdrady, im większy pantofel tym mniejsze prawdopodobieństwo zdrady.
  ALE z facetem jak z dzieckiem, dasz mu fajne zabawki to będzie siedzial i się bawił, dasz mu nudne, to pójdzie szukać innej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  Pozdrowienia od psychologa i seksuologa.