Wpis z mikrobloga

Załóżmy, że mam wykupiony jakiś #hosting. Znajduje się na nim #domena jakaśdomena1.pl. Stawiam na niej stronę. Po jakimś czasie udaje mi się kupić jakaśdomena2.pl. Stwierdzam, że po wpisaniu w przeglądarce jakaśdomena1.pl chciałbym, aby pojawiał się adres jakaśdomena2.pl, ale wyświetlała się treść strony z jakaśdomena1.pl. Jak mógłbym wykonać takie przekierowanie mając na uwadze rozwiązanie przyjazne dla SEO?
  • 11
@mamapoth: Niektóre rozwiązania z linka są samouczkiem dostosowanym pod OVH, a pozostałe jak widzę mówią o przekierowaniach odwrotnych, jak to co opisałem. Nie chodziło mi o przekierowanie z jakaśdomena2.pl na jakaśdomena1.pl, na której już coś się znajduje.
@FarmazonowyMsciciel: Przekierowanie 301 nie stanowi dla mnie problemu. Tylko, że ustawiając w .htaccess 301 nie zachowuje mi zawartości z pierwszej domeny. Gdy ustawię przekierowanie 301 ze starej domeny na nową, to wpisując jakaśdomena1.pl przekieruje mnie na adres jakaśdomena2.pl, ale wszystko co znajdowało się na jakaśdomena1.pl nie wyświetli się pod nowym adresem.
jakaśdomena1.pl ma wskazywać katalog z plikiem .htaccess z przekierowaniem.

Masz na myśli, że powinienem utworzyć .htaccess z 301 na serwerze z domeną jakaśdomena1.pl, który będzie wskazywał na przekierowanie do domeny jakaśdomena2.pl?