Wpis z mikrobloga

Przypominam informacje ważne dla każdego wroga lewactwa.
Firmy wypisane niżej aktywnie wspierają homopropagandę:
- Google
- Apple
- eBay
- Facebook
- Starbucks
- Nike
- Microsoft
- MasterCard (sprawdźcie swój portfel)
- Instagram
- Mondelēz International (producent Oreo, Prince-Polo, czy Delicji)
- Marriott International
- Amazon.com
- Coca-Cola Company
- General Motors
- Hewlett-Packard
- IBM
- Dropbox
- Kraft Foods
- Intel
- HBO
- ING (tak, ci od banku)
- Pepsico
- Shell
- Toyota
- Citibank
- Salesforce
- BMW
- Disney
- Ford
- Absolut
-Smirnoff

Uważajcie na te firmy! Polecam zaprzestania korzystania z ich usług i produktów.

#homopropanda #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa
  • 56
@sztilq:

No przecież prawaki jak sama nazwa wskazuje mają prawicowe wartości wiec z automatu nie tolerują homoseksulizmu bo ten godzi w wartości rodzinne i nie jest zgodny z nauką kościoła(ten też jest ważny u prawaków).A skoro używasz produktów firm które wspierają homopropagandę i określasz się jak prawicowiec to jesteś hipokrytą.
@Ginden:
Możesz mi powiedzieć jak wielkim homoterrorystą i piewcą lewackiej propagandy jestem wg ciebie jeśli mój dzień wygląda następująco prawaczku?:


rano budzę się i biorą do ręki laptopa, na którym o zgrozo mam zainstalowany Windows 8, wchodzę sobie na fejsbuka sprawdzić co ciekawego słychać u znajomych, później googluję gdzie jest najbliższy applestore, bo stary iphone mi się znudził i zastanawiam się też nad kupieniem mac’a. W między czasie porównuję sobie jeszcze
@Ginden: Pominąłeś AMD i Nvidię. Kuce nie zdają sobie sprawy z tego, że siedząc na wykopie i wypisując swoje homofobiczne wypociny, tak naprawdę wspierają homopropagandę, bo ich sprzęt może pochodzić tylko od tych firm.
@Ginden: o ciul, to jak ktoś na swoim komputerze z procesorem intela i systemem microsoftu korzysta z wyszukiwarki google'a i robi zakupy na ebayu czy amazonie, a potem wrzuca swoje zdjęcia na instagrama i na wszelki do dropboxa, po czym drukuje je za pomocą hiuleta pakarda, następnie wsiada do swojego bmw w czapeczce nike i jedzie zatankować na shella, przy okazji kupując tam absoluta + pepsi to jest w zasadzie ultralewakiem
@Ginden: a jak mikro.pl się ustosunkowało do lgbt ? Jestem zielonka i niewiem. Może być przypał bo jeśli się nieopowidziało na temat #immanspankmeintheass to może być przypał. A ) zjednej strony neutral ok ale B) #!$%@? nieneutral, niepotępiło to się godzi !!! Jakie jest stanowisko #4konserwy w tej sprawie ! Nie należy tego bagatelizować i ewentualnie rozpatrzyć bojkot mikro.pl i #usunkonto !!! APELUJE A ZAINTERESOWANIE SIE TA KWESTIA I EWENTUALNIE WZIASC
@Ginden: To oczywiste, że każda większa firma będzie wspierać LGBT licząc na hajs ze sprzedaży. Gdyby jakakolwiek firma o takim zasięgu jak te wymienione stwierdziła, że nie szanuje klientów, którzy są homoseksualni to straciłaby setki milionów zysku.
Gdybym ja był szefem tak wielkiej firmy jak dajmy na to Apple to choćbym był homofobem nacjonalistą to i tak bym to ukrywał wspierając LGBT. Liczą się zyski.
Też mi lista. Firmy popierające ruchy LGBT robią to w przeważającej większości dla zysku. Ideologiczna wartość takiego poparcia jest znikoma, jest to bowiem poparcie wymuszone. Gorzej, takie "poparcie" jest świetną metodą na obronę przed uzasadnioną krytyką - spróbuj skrytykować EA i Bioware, zostaniesz homofobem natychmiast.
Towarzyszu, bruderszaftu z wami nie piłem, więc się nie spoufalajcie, zwłaszcza że z takimi jak wy nie pijam. Poza tym, powoływanie się na wolny rynek przy jednoczesnej (zawoalowanej ale jednak) pochwale irracjonalnych bodźców wpływających na mechanizmy rynkowe zakrawa na śmieszność.