Wpis z mikrobloga

@Kovacs: no juz koniec.
@Przygoda: no zobaczymy ale elementy tego rusztowania zaczely juz rdzewiec czy cos ;p mysle ze pomalują to jeszcze ;p
@2ndLaw: czepiam sie że w centrum powstanie takie cos ;p
@hannazdanowska: a czy do końca 2015 r. zakończy się budowa trasy WZ? i czy Dworzec Fabryczny też zostanie ukończony w tym roku?
Według zapewnien miało tak być.
@czlapka: @wong: zobaczymy, mi tam sie to nie podoba, bo dookoła ta wiata będzie otoczona budynkami i nie bedzie takiego uroku jak na obrazku który wstawiła @wong
zobaczymy efekt końcowy ale raczej takie wiaty to stawia się przy dworcach
z niecierpliwością czekam az wszystkie remonty skoncza sie w Lodz ;p
@2ndLaw: same wiaty i tak beda jak widać z projektu, po co tak duży przystanek? nie można by postawić normalnych tylko trochę większych ? no nic zobaczymy jak to wyjdzie na koncu
ale jak juz wspominiałem ladnie to by wygladało jakby to nie było tak otoczone przez budynki
@kopek: mógłbyś z tym hejtowaniem zaczekać przynajmniej do końca budowy tej wiaty? Rdzewieje, bo w miejscach, gdzie się spawa nie może być farby antykorozyjnej. Każda metalowa budowa na zewnątrz tak wygląda.
ps. naprawde ładnie by to wyglądało, gdyby po obu stronach ulicy były posadzone drzewa.
@MaGu_u: no i co by nie mówić to jest najlepszy projekt. Ciekawy jest jeszcze ten oferowany przez SABUD ale kojarzy mi się z szynką obwiązaną sznurkiem