Wpis z mikrobloga

@wojtulas: Rozmowa z dziewczyną na ławce. Na ławce faktycznie rozmawialiśmy na dość podobne tematy, i wszystko skomplikowało to że tego samego dnia przyśniła mi się ta sytuacja z podobnym przebiegiem rozmowy lecz z innym skutkiem. Ni w cholerę nie mogę sobie przypomnieć która wersja była prawdziwa. :X
@TakMowilaMiCiocia: Wyobraź sobie, że jakiś czas temu coś robiłeś, a czego w rzeczywistości nie robiłeś. Potem przypomnij sobie co naprawdę wtedy robiłeś. Znajdź różnice. Wiele osób widzi wyobrażenia np. w jakimś położeniu przed oczami, z daną jasnością, w ramce albo bez itp..
@TakMowilaMiCiocia: Też zdarzyło mi się mieć podobnie parę razy, jednak zawsze były to jakieś błahostki. Jednak zawsze bałem się, że zdarzy się tak z czyms ważniejszym.
Swoją drogą ciekawe ile razy przyśniła nam się rozmowa z kimś, którą zakodowaliśmy jako prawdziwą i nigdy nie zauważyliśmy, że to był sen.
@TakMowilaMiCiocia: Mi sie ostatnio wszyło we śnie, że tej nocy przestawia sie zegary o 2 godziny do tyłu, dzięki czemu moge pospać dłużej (a na 7 do pracy) Tak głęboko mi sie to przekonanie utrwaliło, że nawet w pracy jeszcze myślałem o tym, czy serio sie przestawiało zegarki o te nielogiczne dwie godziny xD