Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak widzę faceta pracującego w sklepie na kasie typu biedronka, lidl, żabka to zastanawiam się czy można z taką osobą wiązać przyszłość typu wspólny kredyt na mieszkanie, kosztowne wakacje i inne podobne tego typu. Praca taka jest typowo dla kobiet, które do niczego innego się nie nadają jak praca fizyczna czy na kasie a tu prosze, "mężczyzna" zaprasza ponownie na zakupy w swoim śmiesznym kubraczku. O mc donaldzie nie wspomnę ale tam to faceci wyglądają na opóźnionych.

  #przemyslenia #przemysleniazdupy #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (74)

 • avatar

  Ależ dzisiaj ofensywa w Wiadomościach. Nieprawdopodobna propaganda sprzyjająca PiS, okłamując Polakow, a to wszystko prowadzi Krzysztof Ziemiec, który w każdej publicznej wypowiedzi podkreśla swoją wiarę i wyciera sobie mordę katolicką moralnością. Pamiętam jak prowadził Wiadomości które oczerniały lekarzy-rezydentow a jeszcze kilka lat temu lekarze uratowali mu życie po pożarze. Straszna kanalia z tego Ziemca.
  #4konserwy #tvpis #neuropa #bekazkatoli #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  Budzisz się w świecie, w którym dostępny jest tylko jeden rodzaj słodyczy - zależny od ostatniej cyfry widocznej po zaplusowaniu.
  1. Pryncypałki
  2. Chałwa
  3. Sernik z rodzynkami
  4. Marcepan
  5. Sernik bez rodzynek
  6. Cukier w kostkach
  7. Żelki #gusto
  8. Rogale Świętomarcińskie
  9. Batoniki z olejem palmowym
  0. Lukrecja
  #glupiewykopowezabawy #slodycze
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)