•  

  Otwieram biznes.

  Kilka dni temu spotkałem się z kumplem. A, że chciałby nowe spodnie obczaić. A co to ja, baba że mam mu pomagać spodnie wybierać? #gejallert. No dobra, co mi tam i tak nie miałem nic innego do roboty wieczorem.
  Już na miejscu zaczyna mi swój ból dupy sprzedawać. A że kupił sobie spodnie i dwa dni później mu się rozpruły. Że zaniósł do krawca, a ten taką hujkofuszerkę zrobił, że te znowu się rozwaliły w tym samym miejscu.

  Dwie dychy dał za naprawę. A ja mam za darmo. I wtedy przyszedł mi pomysł do głowy.
  Wziąłem od niego spodnie - za dychę, pojutrze będą jak nowe - patrzy na mnie jak na debila, ale chuj. Ja już w głowie układam plan podboju wszechświata.

  Jak każda prawilna #stuleja mieszkam jeszcze z rodziną a konkretnie z #babcia.
  - Babuniu o zobacz, spodnie mi się rozpruły, o tutaj. Dasz radę mi to naprawić? Tak żebym pojutrze mógł je już założyć.
  - Dobrze wnusiu. Przecież wiesz że dla ciebie wszystko. Tak motzno cię kocham.

  Babcia z #zacma na jednym oku i #jaskra na drugim, zapierdala igłą, tak że zagina czasoprzestrzeń.
  Kurwa, spodnie nie do poznania! Ze spodni za 80,- wyglądają teraz na 400,-

  Pokazuję kumplowi. O jaa, o mało nie zeszczał się ze szczęścia.
  Myślę kurdę, na tym mogę niezły biznes odjebać.

  Daję ogłoszenie w gazecie: "Drobne naprawy krawieckie męskiej garderoby - PRAWIE ZA DARMO".
  Za darmo to chyba dla babci, huehuehue. xD

  I dostaję a to spodnie, a koszulę.
  - Babuniu, znowu mi się koszula rozpruła, pomożesz? - Tak wnusiu, zawsze, przecież tak motzno cię kocham.

  Teraz już mam po kilka zamówień na dzień. Babcia zapierdala jak mały samochodzik i ciągle tylko powtarza, że kocha mnie motzno.
  #alzhaimer to jednak świetna rzecz.

  Niedługo kupuję samochód. Pomoże ktoś wybrać?

  #otwierambiznes, #januszebiznesu, #pasta, #heheszki

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Na profilu facebookowym serwisu Movies Room zamieszczono artykuł na temat tego, że środowiska LGBT zarzucają Marvelowi umieszczanie zbyt małej liczby postaci o innej orientacji niż heteroseksualnej. W komentarzach rozgorzała dyskusja i jak to zwykle bywa są osoby przekonane, że LGBT ma rację argumentując to tekstami typu: "mniejszości, też chcą się z kimś utożsamiać", czy "są bohaterowie komiksów o innej orientacji niż hetero". I tu właśnie moje wkurwienie rośnie. Nie jestem osobą nietolerancyjną, ale takiemu czemuś mówię stanowcze NIE. Pierdolcie się zagorzali zwolennicy poprawności politycznej. Weźcie pod uwagę, że gdy autor jako artysta ma swoją wizję dzieła i tworzy komiks to dopiero po jego powstaniu zdobywa fanów. I to dla fanów już powstałego dzieła jest kręcony film na jego podstawie. Jeśli zaś ktoś chce nagiąć popularne i mające rzesze fanów uniwersum do swoich potrzeb i widzimisię (tak jak to chciałoby zrobić środowisko LGBT) jest frajerem i szantażystą a nie fanem. Jeszcze te argumenty: "ale wiesz, że są bohaterowie komiksów, którzy mają inną orientację?". W takim razie niech LGBT i zwolennicy poprawności politycznej stworzą własne uniwersum, albo postarają się o ekranizację filmów z preferowanymi przez nich bohaterami i treściami, zamiast na siłę chcieć upchać je do np: Avengersów. Dlaczego? Bo to zbyt duża zmiana dla fanów i w dodatku zupełnie niepotrzebna dla fabuły. Po jaką cholerę nakreślanie homo czy biseskualnych postaci w filmie, który ma się skupiać na obronie planety Ziemi przed tyranem Thanosem, który ją najeżdża? Jak już mówiłem nie mam za bardzo nic do osób LGBT, ale ta ich atencyjność jest bezczelna! Słyszał ktoś o tym, że np: wyznawcy latającego potwora spaghetti (tak, jeśli ktoś nie wie, jest taka religia), będąc mniejszością próbują w każdej dziedzinie życia tak atencyjnie przypominać o sobie? Ja nie słyszałem. Chcąc poczuć się zdyskryminowany powiem, że marvelaowski film "Czarna Pantera" jest rasistowski wobec białych, bo dyskryminuje ich jako rozwiniętych cywilizacyjnie w porównaniu z Wakandą, a poza tym cała ta Wakanda nie wpisuje się w koncepcję państwa multikulturowego, bo żyją tam sami czarni. W "Thorze 3" łatwo zauważyć, że nordycki Asgard stał się multikulturowy, to czemu Wakanda nie? Toż to rasizm i dyskryminacja wymierzone w białych ludzi. I co? Szach mat politycznie poprawni cwaniacy.

  #marvel #poprawnoscpolityczna #lgbt #komiks
  #film #przemyslenia
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  #gimbynieznajo coli tańszej od wody xD do teraz nie wiem jak to było możliwe xD

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Mirki dostałem role w Podrywaczkach! Dajcie parę plusów, bo chyba oszaleje ze szczęścia
  #chwalesie #gownowpis

  odpowiedzi (25)