Wpis z mikrobloga

Hej mircy, zawiozłem dzisiaj dzieci do przedszkola i wyjeżdżając z ulicy zobaczyłem to bordowe auto. No piękne myślę sobie. Niestety z tego kąta nie mogłem zobaczyć marki auta a nie mogłem się zatrzymać na dłużej bo za mną już trąbili. Powiedzcie proszę jakiej marki jest to auto na lawecie??? Mam też pytanie do znawców. Czy te auta nie są awaryjne? Sorry że pytam, ale zdziwiło mnie że auto w tak dobrym stanie stoi na lawecie. Pomóżcie proszę.

Pobierz fuuYeah - Hej mircy, zawiozłem dzisiaj dzieci do przedszkola i wyjeżdżając z ulicy zo...
źródło: comment_013zIbnJaJ0mIu2e7CDS09LhsSPMgUnG.jpg
  • 32
Co robi alfa na lawecie?

-Napewno nie zjeżdza z salonu


@Lord_Gold: przyjeżdża do Polski do nowych właścicieli.

O każdym jednym aucie krążą legendy.
Laguny II - psują się, padają jak muchy. Prawda - ale dotyczy to tylko bodajże pierwszego roku produkcji, później auto bezawaryjne. Ale opinia nadal krąży.
Citroeny - paląca się elektryka - prawa, ale j/w
fordowskie diesle - padające silniki. I znowu - do pierwszego liftingu, po którym wszystko
@husky83: Sam jakiś czas temu kupiłem L2, tylko specjalnie szukałem benzyny i w dość niskiej opcji wyposażenia bo lubią się sypać rzeczy jak wyświetlacze itp. I chciałem tego uniknąć mimo, że wystarczy zwykle coś przelutować i śmiga ale i tak ;)

Natomiast co do trwałości ogólnie, to tak, najgorzej z pierwszymi, później bylo lepiej a po liftingu to już całkiem dobry samochód. A diesel to jednak była pierwsza konstrukcja Renault z
@husky83: Potwierdzam to co mowisz. Kumpel ma warsztat samochodowy i 3/4 samochodow, ktore naprawiaja to wlasnie wieswageny. Sam mam alfe i jestem z niej zadowolony. Jestem milosnikiem marki wiec dbam o auto, a jak wiadomo gdy dbasz o nie to bedzie wszystko ok. Kazdy samochod zaniedbany bedzie tak samo awaryjny i tyle w temacie... Nigdy nie wiesz jak ktos sie z nim obchodzil przed toba.