Wpis z mikrobloga

@power_user: Przemkowi też się wygrana należała! Szkoda, że przy okazji tej walki nie można darować sobie antypatii do przeciwnika. Andrzej mógł ubić Adamka, wtedy owszem byłem rozczarowany.

Może i wstał, ale no sam obejrzyj raz jeszcze jak to wstawanie wyglądało. Saleta napierniczał ostro treningi, a Andrzej trochę za dużo pokazówy i nie podszedł do walki skoncentrowany jak Saleta.
@Rumpertumski: ja mam sympatię do jednego i drugiego ale nieco większą jednak do Andrzeja. Obejrzałem jeszcze raz i w sumie to na nogach się chwiał więc za chwilę padłby pewnie ale to nie zmienia faktu, że Saleta zagrał nieczysto. Gołota dostał 2 razy w tył głowy i został popchnięty co wyraźnie widać na nagraniu. Gdyby nie te nieczyste uderzenia walka mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej.
@power_user: no puknął go, ale to nie był taki do końca tył. Zdarza się. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Więc taka dyskusja nie ma sensu, nawet jakby dostał karę za te ciosy, to nokaut poszedł. Poza tym mi bardziej chodzi o to, że jak próbował wstać pierwszy raz, to widać było, że zamroczony. Sędzia prawidłowo przerwał walkę, bo Saleta by go pewnie dobił doszczętnie Warto było darować takie upokorzenie. Do
@power_user: Moim zdaniem Endriu miał szanse na nokaut w momencie jak saleta się wystrzelał i nie dał rady nawet gardy trzymać dobrze. Ale przespał i potem sytuacja się odwróciła. Ogólnie to dobra walka była i nie miała prawa potrwać 10 rund.
@Musiek_: tego nie skomentuje bo nie widziałem całej walki tylko podlinkowany wyżej fragment. Jutro poszukam może ktoś wrzuci całość.

@Rumpertumski: nie. Jak ktoś Cię uderzy w jaja to #!$%@? boli i tyle. Przy wysokim poziomie adrenaliny można to wytrzymać i jakoś jeszcze funkcjonować. Jak ktoś Cię pieprznie w tył głowy to momentalnie możesz zostać zamroczony i niewiele już zdziałasz.