Wpis z mikrobloga

@shdw: ceny znośne w sumie. Jak widziałem ceny za indywidualny trening u Elliott Hulse to się za głowę złapałem ;) 100 czy 150 baksów za trening o ile dobrze pamiętam. Jego strength camp clinic po 500$ - ale to już grupowo.
@shdw: @Dakkar: to taka ciekawostka z ostatniego czasu.
Kumplowi stuknęło 30 i żona postanowiła się za niego zabrać :D
Trening personalny + dietetyk. Chłop ma koło 195cm i 140kg. Coś tam dźwigał, ale na maszynach - więc się nie liczy. I teraz się zaczyna.
"Dietetyk" mu wyliczył zapotrzebowanie na 2k kcal przy treningu 3 x w tygodniu. Dziwnym trafem polecił od razu firmę, która robi 'fit' żarło i dowozi. Mają
@Masterczulki: Twój kumpel zrobił by to samo albo i lepiej za darmo jeśli trochę by posiedział i poczytał o treningu i diecie. Że nie wspomnę o pomocy kolegów, którzy już w tym trochę siedzą. No ale tak to jest jak się płaci za coś grube pieniądze to się wydaje, że jest super. drogie=dobre
@shdw: Zarabiając w dolarach to tragedii nie ma. Tym bardziej, że to pewno jakiś kozak.

http://metroflexlbc.com/events/metroflex-ct-fletcher-massterplan-certification/

MASSterplan
@Masterczulki: Tylko w czym problem? Wydając dużo pieniędzy jego zaangażowanie w trening rośnie. Gdyby miał tą samą wiedzę za darmo, po prostu by jej nie docenił. Do odpowiedniego klienta, trzeba zastosować odpowiednią strategie. A co do maszyn, to ja nie widzę problemu. Po pierwsze musi w pierwszej kolejności wzmocnić mięśnie, a po drugie z jego nadwagą przypuszczam, że ze względu na swoją tuszę i tak nie byłby w stanie zrobić poprawnie
@TurboMirek: mowisz o 500$? W jakim miescie?

@Dakkar: zgadza sie, jak sie za cos placi, to sie to bardziej docenia. Nie bez powodu profesjonalisci i sami trenerzy maja swoich trenerow :)

@Masterczulki:
@Dakkar:
@jezyk123: gdzie Menno, a gdzie Fletcher albo Elliot... :D

Wogole fest sie zdziwilem. Myslalem ze tu bedzie hurr durr nowobogaccy, drogo w #!$%@?, a idz pan!, a tu rozsadne opinie!

500$/msc to teraz ~2000,
@shdw: po 500 cebulionow, chodziło mi o to ze jeśli zarabialbym w USD i musiałbym płacić 500usd to prawie tak samo jak zarabiam w zł i musze bulic 500 zł. Jakiś typek frajera szukał na platinium Radom
@Masterczulki: @shdw: myślę, że trener personalny a trener zawodowy to dwie różne sprawy, jeśli rozumiecie o co mi chodzi. Trener zawodowy to ktoś, kogo zatrudnia np. Robert Lewandowski, bo ma jakieś tam problemy i chce coś poprawić. Trener personalny, to ktoś do kogo idziesz jak nie wiesz co robić na siłowni