Wpis z mikrobloga

Mireczki, poprawiłem trochę build. Chciałem, żeby był nieco bardziej przyszłościowy, pewnie za jakieś 2-3 lata będę chciał zmienić karte graficzną. Mam nadzieję, że ta wystarczy chociaż na jakiś czas. Przez ostatnie tygodnie, przeczytałem pierdyliard różnych porównań, wątków, gównoburzy o różnych komponentach komputerowych. Za jakiś tydzień będę zamawiał te części więc nadszedł czas zasięgnąć trochę opinii. Co sądzicie o tym sprzęcie? Nada się?

http://uk.pcpartpicker.com/p/NjH9pg
  • 5
@Ricken: Jest trochę droższy ale z odpowiednią płytą główną kręci się automatycznie o ~1Gh przy małym wzroście temperatur. W grach to robi dużą różnicę. Ja na swoim procku 3.5 Gh wyciągam 4.5 Gh spokojnie. W takim AC: Black Flag jest to ~20fps więcej na full detalach.
@LordOfTheBananas: No na płytach głównych kompletnie się nie znam:P domyślam się, że mówiąc odpowiednia chodzi Ci o Z97, które nadają się do podkręcania. Ale wtedy potrzebuje już kupić osobny układ chłodzący itd. itp. Jeżeli miałbyś zaproponować coś w tym ściśle okrojonym budżecie(£700), to co by to było? Musze mieć system i monitor.