Wpis z mikrobloga

@DywanTv: @mitotasak:

sorry, mimo ze obejrzalem caly serial to nie dam ci spoilera, bo poprostu #!$%@? nikt nie da, bo nikt #!$%@? nie wie o co chodzi w tym serialu i jak sie skonczyl
wszystko to domysly, jedna teoria lepsza od drugiej ale zadna nie jest kompletna, nie ma na zadna dowodow
swietny serial, potencjal byl ogromny, to co scenarzysci odstawili na koniec spowodowalo ze serial skonczyl sie w slaby
@pqp_1: chyba zartujesz, akurat zakończenie było w miarę proste do zrozumienia.

@DywanTv: nie słuchaj hejterow, serial jest świetny do konca. Po prostu jak oglądało sie go na przestrzeni lat to wielu zapomniało co było na początku, dlatego problem ze zrozumieniem koncówki.
@miki4ever: uwielbiam takie odpowiedzi, takich, hehe ekspertow kina

zakonczenie bylo #!$%@?, sami scenarzysci nie wiedza jak mieli skonczyc serial i jest to ich wypowiedziedz, oni powiedzili po czasie ze to ich pomysl na serial i tak mialo byc, co wiazalo sie z tym ze bylo to #!$%@? zakonczenie

pozatym nikt nigdy nie przedstawil dobrej teori na polaczenie kazdego watku, w kazdym sklada sie wszystko do wymyslow i przypuszczen, zero dowodow na
@DywanTv: Serial świetny tylko szkoda że twórcy zapomnieli o tajemnicach które natworzyli po drodze. Sam byłem dość mocno zaangażowany w ich rozwiązywanie i niestety muszę powiedzieć że z czasem twórcy sami sobie przeczyli. Szkoda!

Ale ale! Mimo wszystko polecam dalsze oglądanie. Potem możesz się zacząć wkurzać bo będzie coraz więcej sci-fi, ale jeśli ci to nie przeszkadza to będzie git!

Ps. Mój ulubiony odcinek to 2x17 Lockdown. Boże jak to mnie
@pqp_1: skąd pomysł, ze jestem ekspertem kina? Historia była troche skomplikowana, ale bez przesady. Tez kwestia tego, czy większości sie zakończenie podobało czy nie, ma dla mnie zerowe znaczenie. Ja LOST oglądałem z przyjemnością, od początku do konca.
@NormanCroucher: o tym wlasnie mowilem, widac ze jestes w temacie

serial mial tyle watkow ze zadnego nie dalo sie logicznie wytlumaczyc

sam po obejrzeniu zaczalemszukac odpowiedzi, bo mimo ze obejrzalem serial niemal pod rzad to myslalemze te rzeczy mi umknely, a najzwyczajniej w swiecie nie byly nigdy rozwiazane