Wpis z mikrobloga

Siedziałem, siedziałem, kawa, kawa, kawa i kodziłem, kodziłem, kodziłem i wykodziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam wszystkich chętnych do testowania mojego nowego pomysłu http://www.bezpiecznie.ovh
Jest to portal którego głównym zadaniem jest udostępnienie Wam narzędzia do tworzenia kopii zapasowych Waszych blogów, stron internetowych, portali i co tam jeszcze macie.

Skąd ten pomysł? Sam mam kilka stron, robię dużo dla klientów i zawsze miałem problem z backupami. Najczęściej w najtańszych planach nie ma żadnego backupu - a np. mam problemy ze stronami na WordPress - wczoraj działało a dziś się okazuje że mój jakiś tam plugin nie był tak bezpieczny jak wszyscy myśleli (,)

Nie przedłużając zapraszam do katowania systemu. Będę bardzo wdzięczny za opinie na temat samego pomysłu, sugestie rozwoju oraz info o wykrytych błędach itp.

#stronywww #nowetechnologie #technologia #www #bezpieczenstwo
arekhbt - Siedziałem, siedziałem, kawa, kawa, kawa i kodziłem, kodziłem, kodziłem i w...

źródło: comment_xgKe8SCii1bXARmOmsJpndlSBIbO2VNc.jpg

Pobierz
  • 2
@arekhbt: Dobre to! Nie piszecie na jakiej zasadzie to działa, na razie nie chce się logować, wiec nie sprawdzę. Zasysa dane z FTP i bazy danych? Nie wiem, czy chciałbym oddawać swoje dane w czyjeś ręce. Nie myslales o aplikacji desktopowej, bez danych w chmurze?
@tullsta Myślałem o desktopie, ale w sumie co to zmieni? Zawsze mogę z tej aplikacji wysłac do siebie logi z hasłami itd. W przypadku dektopu musisz to zainstalować, masz dostęp tylko na kompie na którym to zainstalowałeś. A w przypadku www masz dostęp z każdego miejsca i urządzenia które jest wpięte w sieć (no może poza lodówką).
Poza tym usługa kierowana jest do szerokiego grona osób które mają strony, blogi. Również do