Wpis z mikrobloga

@goblin21: Chodzenie do kina daje raka. Rżące gimby, wszechobecny odgłos przeżuwanego popkornu, dzwoniące telefony, pół godziny reklam przed seansem i ta zakochana para idąca w ślinę tuż pod twoim nosem.
Byłem raz. 2,(3)/10, nie polecam.
@goblin21: ok, zapytam, ale wtedy ona spyta co to za film i sie okaze, ze sie nie lapie na ograniczenia wiekowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Slowbro: otoz to, do kina chodze tylko na filmy z dobrymi efektami specjalnymi, inaczej to sie dla mnie mija z celem i sie tylko niepotrzebnie #!$%@?
do kina chodze tylko na filmy z dobrymi efektami specjalnymi,


@Viking: Troszkę się zawiodłem. Chociaż czego innego mogłem się spodziewać po osobie, która pewnie w gimnazjum jeszcze się uczy.
Mam nadzieję że z wiekiem zmienisz podejście do filmów. Jak na razie naprawdę ogromna ilość wartościowych produkcji Cię omija. Później dziwisz się że nie słyszałeś o dziesiątkach filmów wyróżnionych nagrodą Oscara.
@goblin21: i za polecenie filmu dzieki, z checia sobie ogarne co i jak :) a interstellar warto, chocby po to, zeby zobaczyc o co ten caly "szum" wokol tego filmu, a wg mnie jest zrobiony naprawde solidnie