Gorące dyskusje ostatnie 12h

Od 5 dni wynajmuję nowe mieszkanie (w sumie to jeden pokój) w Gdańsku, a od 3 dni mam nowego wspólokatora w mieszkaniu, który przyjechał tutaj na studia spod Białegostoku i już na pierwszy rzut oka widać, że wieśniak xD Chata jest wyposażona, ale wiadomo, że brakuje paru rzeczy. Miałem z wieśniakem gadke, że będzie trzeba zrobić zrzute na jakieś środki czystości, papier toaletowy, ręczniki kuchenne, szczotke do kibla itd, a on tylko kręcił nosem, że po co ręczniki papierowe jak można kupić papier toaletowy, po co jakiś domestos jak można kupić płyn do naczyć itd xD no ale ostatecznie powiedział, że ok i ogarniemy to w przyszłym tygodniu. Wczoraj wieczorem każdy wyszedł z chaty na impreze. Ja wróciłem kolo 3 na chate, on koło 4. Jeszcze nie spałem, bo robiłem sobie żarcie więc wyszedłem z pokoju, zeby sobie z nim pogadac i widzę, żę on ma coś pod kurtką jeansową. Nagle zdejmuje kurtke i wyjmuje spod niej szczotke do kibla xDDDD pytam sie wtf po co ci to. To on mówi, że z klubu szczotke zajebał żebyśmy nie musieli kupować xDDDD. Zwracam uwage, że szczotka jest obsrana i jak on się w ogole nie brzydzi jej używać w mieszkaniu a co dopiero pod kurtką nosić... Zapytałem, czy jest najebany (bo nie wyglądał) i powiedział, że tylko 2 piwa wypił. Kazałem mu to wyjebać do śmieci poza domem, bo ja tego gówna nawet we własnym śmietnku nie chce to się do mnie spruł, że ok ale on się nie składa na szczotke do kibla bo on ogarnął i to mój problem, że ja jej nie chce...

Coś czuję, że to zajebisty początek nowej przygody xDDD
    ofc pic rel

#zalesie #patologiazewsi #truestory #studbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (125)

Nowy Superb po facelifcie odebrany (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Mega się jaram :) #pokazauto #chwalesie #skoda #superb Obowiązkowo pokryłem ceramiką 2 h po odebraniu #detailing

odpowiedzi (275)

Uwaga!
    Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w Los Santos?
    Wcielić się w jednego z trzech bohaterów i zostać najlepszym gangsterem?

Teraz masz szanse gdyż jest #rozdajo kodu do gry GTA V wystarczy tylko zarejestrować produkt na https://pl.socialclub.rockstargames.com/

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie będzie 16.09.2019 o godzinie 20:00

Udziału nie biorą:
    ~Oglądający Patostreamy
    ~Boty (osoby bez akcji na wypoku!)
    ~Ci co robią sobie wojenki polityczne na portalu ze śmiesznymi obrazkami i wpierdalają komentarze o polityce w miejsca niezwiązane z nią( ͡° ͜ʖ ͡°)

CZAS START!!!

#krxrozdajegierki #100oldgamechallange #gtaonline #gtav
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Advertisement