Wpis z mikrobloga

Wjechałem dzisiaj do #wroclaw i radio samochodowe zaktualizowało mi godzinę z rds'u - tyle że z czasem zimowym.

Wracałem sobie z Bstoku i słuchałem trochę Trójki i Czwórki - czas był dobry. Po dotarciu do Wroca przestawiłem się na radio Luz, no i cofnęło mi godzinę. Czy może być to wina tej stacji, czy raczej ułomność mojego radia samochodowego?
  • 14
@xbonio:
@syrena_elektro: no to nie trafiają w moje gusta. Misz masz gatunków i trafia się jeden kawałek, który mi się podoba, a 5 których nie jestem w stanie słychać. Głos t redaktorów, których słyszałem nieprzyjemny, a tekstu idiotyczne. Co jakiś czas próbuje sprawdzić czy coś się zmieniło - niedługo znów to zrobię - jak na razie zawsze było #!$%@?. Uważam, że i radio Luz i telewizja Styk powinny zostać zlikwidowane,
@Spratus: podaj mi przykład jednego radia, które jest lepsze muzycznie i nie emituje reklam. Każda inna rozgłośnia jest tak napakowana reklamami środków na prostatę ze rzygać mi się chce.
@xbonio: raczej będzie mi trudno. Radia słucham w samochodzie albo jak coś robię gdzieś gdzie nie mam dostępu do internetu. Wtedy słucham Trójki, albo Radia Rock. Niestety reklam tam jest sporo, szczególnie w tym drugim. Uważam, że radio luz jest #!$%@?, ale swoje zdanie zmienię jeśli coś mi się tam spodoba. Daj mi przykład jakiejś audycji, która jest spoko. Kiedy leci? Postaram się zapamiętać i posłucham. Może akurat.
@Spratus: myślę, że nasze gusta muzyczne trochę się rozjeżdżają - ja słucham dużo elektroniki - w tym klimacie polecam ultradźwięki i wieczór klubowy. Za dnia niestety każda rozgłośnia jest obowiązana do odtwarzania w większości polskiej muzyki, więc nigdzie szału nie ma. Drażni mnie trochę też ta studencka otoczka wokół tego wszystkiego, no ale to radio PWR w końcu.
@xbonio: no właśnie mnie ta elektronika najbardziej #!$%@? w tym radiu. Napisałem zbyt ogólnie. No więc napiszę jeszcze raz.
DLA MNIE radio Luz jest #!$%@?. Co nie zmienia faktu, że inni mogą je lubić i szanować.

Nawet teraz włączyłem, ale to jest jakieś gówno! Ktoś kto słucha radia o 23:17 nie chce słuchać #!$%@? klarnetów w lodówce! Wolałbym elektronikę bo bym przynajmniej nie zasnął. Tylko wtedy to wolę sobie puścić Pożar
@Spratus: Nie nie, nie ma weź pigułkę. Elektronika jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie - jest tam dużo ludzi, którzy o to dbają i robią to za darmo. Za to czapka z głowy.
@xbonio: no to życzę im dobrze. Skoro są ludzie, którzy ich słuchają to bardzo się cieszę. Będę próbował - mozę kiedyś trafię na audycję, która mi się spodoba. łatwiej by było jakby mieli ramówkę zrobioną zamiast sprawdzania godzin poszczególnych programów. Ale nie ma co narzekać.
@xbonio: o #!$%@? stary - nie znałem tego. :D Ja tam lubię tego typu rozgłośnie do słuchania w samochodzie kiedy jadę sam. Mogę sobie pośpiewać i nie zanudzę się na śmierć przy długiej podróży.