Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie kieruję głównie do osób studiujących na #pw. Chodzi o to, że na PW powstał nowy kierunek - Logistyka z wydziałem transportu i są tam trzy specjalności i istnieje już od jakiegoś czasu kierunek transport z wydziałem transportu. Do tej pory byłem przekonany, że idę na transport, ale w chwili obecnej nie jestem pewien.
Chodzi o to, że na kierunku logistyka są tylko trzy specjalności i możliwość studiów I stopnia, a na transporcie jest dziewięć specjalności no i studia I i II stopnia. Podobnie jest z ilością miejsc. Na samą logistykę jest 85 miejsc, a na transport 300 miejsc. Powiedzcie mi co powinienem wybrać, żeby potem nie żałować :)
#studbaza #matura #pomocy #politechnikawarszawska
  • 3
@retardbutton: co prawda nie jestem na wydziale transportu, ale z doświadczenia wiem, że nowopowstałe kierunki i specjalności przez pierwszy rok/dwa to prowadzenie zajęć metodą prób i błędów i wprowadzanie tą samą metodą nowych przedmiotów.
Nowe przedmioty = brak notatek z poprzednich lat, brak przykładowych pytań na egzaminy z lat poprzednich itp. Innymi słowy nowa specjalizacja/kierunek to więcej roboty dla Ciebie i więcej nauki. Moge się mylić bo nie wiem jak jest