Gorące dyskusje ostatnie 12h

Sampaoli niby trener Argentyny a odjebał się tak jakby szczytem jego ambicji było stanie na bramce w Vanessie
    #mecz #mundial #heheszki #pdk

odpowiedzi (14)

Rebić, Argentyna - Chorwacja 0:1
    #golgif #mecz #mundial

odpowiedzi (45)

ale mnie gówniak rozdrażnił przed chwilą!
    tl.dr. Mój syn własnie stracił moje zaufanie.
    Tak,bycie rodzicem to nie tylko wstawanie rano ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jeszcze godzinę temu ustalaliśmy że odbierzemy jego kumpla razem z nim ze szkoły i zostaje u nas na noc do soboty żeby dzieciaki mogły sobie zarwać nocke i pograc w xboxa i inne takie.

Przed chwilą wchodze na mejla i patrze a tam jakies kurwa wirtualne pieniądze do gry kupione w microsoft store za 100zł
    Tak jak sie domyślacie konto paypala mam podpięte pod xboxa bo do tej pory mieliśmy z synem układ ze zanim cos kupi to zapyta o pozwolenie i do tej pory to działało.Dzisiaj coś poszło nie tak.

Ok. Rozmowa z synem dlaczego nie przyszedł zapytać jeżeli wie że jak jest ok z nauką i zachowaniem to niczego mu nie odmawiam.a jest w tej chwili ok.
    Usłyszałem tylko - przepraszam.

No nic. Szlaban na konsolę,telefon. Kumpel nie będzie nocował. Największą kara było napisanie do kumpla że go przeprasza ale jest idiota bo okradł tate i dlatego ma szlaban.

Niby postanowiłem sobie że bezstresowe wychowanie itp,itd bez krzyków tylko rozmowa i uświadamianie ale kurwa tak sie trzesę ze złości że chętnie bym mu wymierzył z 20 pasów na dupsko.

Lać czy nie lać?

#kiciochpyta #wychowanie #rodzicielstwo
    pokaż całość

odpowiedzi (90)