Wpis z mikrobloga

LG G2 zaczyna dostawać aktualizację do 5.0. W komentarzach coś słychać o #lgg2mini

Na XDA są KDZtki dla D802, ale nie sprawdzałem czy wszystko gra.

Wołam @Pacjent, @Kliko, @frak, @cofko, @formal, @garri_kasparow, @divinuss, @Ultra_Knur_9000. Podejrzewam, że Was to zainteresuje. Jeśli kogoś zainteresowanego nie zawołałem, nie bijcie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ciekawostki: brak multi-window, usunęli pamięć bezprzewodową, niektórzy narzekają na słabszy zasięg

Mirror z KDZ: http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G2%2FStock%2FLollipop%2F

#android #lg #lgg2
  • 33
@Tojtek: Widzialem juz wczoraj, ale jeszcze sie nie zaglebialem, bo i tak siedze na mobilnym i szkoda mi impulsow na aktualizacje. Wiadomo cos o roocie? Bez tego ani rusz.
@Tojtek: Siedze na niemieckim romie open, a telefon mam z Wegier, aktualizacje sprawdzalem przez centrum i mi sie pokazala, ale wyskoczylo info, ze musze podpiac pod pc suite, zeby zaktualizowac. W przyszlym tygodniu zakladam neta, to wtedy sie zaglebie, albo poczekam, bo teraz na kk mam wszystko, a w nowym systemie to zawsze cos nie bangla.
@Tojtek: Powiem Ci, ze nie interesowalem sie tematem, ale inni producenci tez dlugo zwlekali z updatem. Sony bardzo, samsung troche mniej przy niektórych modelach, HTC tez sie nie spieszylo. LG nie wylamalo sie z szeregu, ale tez sie nie popisalo. Oby lizak byl znosny, bo predko telefonu nie zmienie. Na rynku nie ma kompletnie nic wartego uwagi w rozsadnej cenie.