Wpis z mikrobloga

  • 0
@jabolsy: nie wiem co to za moda. Ja nie hejtuje, tylko stwierdziłam fakt, że przeglądali na dziennym. Co poradzisz, takie są internety, trza być elastycznym i dostosowywać przekaz :)
@Maoryska: No Ty nie hejtowałaś, ale liczyłem ,że może będziesz wiedziała skąd to się wzięło? Pierwsze posty z tymi tagami są z 2013 roku jak widzę. Domyślam się ,że wtedy wprowadzili na wykopie tryby i wtedy zaczęła się ta nagonka. Strasznie to irytujące i dziecinne.
  • 1
@jabolsy: wiesz, chyba tu juz trzeba zagłębić się w socjologię i zachowanie tłumu. W skrócie, chcesz się na pewien sposób dowartościować czy zdusic w sobie samotność (z której często nie zdają sobie nawet sprawy) czy jak to się mówi w wykopowym slangu - atencji to wymyśl coś/dołącz się do czegoś, dzięki czemu będziesz czuł się wyjątkowy, inny. Albo inaczej - ludzi często łączy hejtowanie.

Poczekajmy na kogoś bardziej ogarniętego, bo póki
  • 0
@jabolsy: słusznie, ja kiedyś sama bardzo długo tkwilam w tym "zlym trybie" a moja połówka do tej pory na dziennym siedzi i to też jakoś nie zmienia uczuć względem niej :P