Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ależ mnie wkurwiają dzisiejsi „mężczyźni”.
    Wsiadam dziś do pociągu, pytam gościa czy miejsce obok niego jest wolne, a ten mruczy coś pod nosem niezrozumiałego. Już czuję, że spierdoks, a koszulka z Gwiezdych Wojen i opaska z WOŚP na nadgarstku to potwierdza.
    Dobra zajmuję miejsce. Mam ze sobą małą walizkę, którą próbuję wrzucić na półkę. W sumie nie jest taka ciężka, ale 161cm here i nie sięgam.
    Facet wszystko widzi i robi wielkie NIC. Musiałam go poprosić o pomoc i ok, pomógł, no ale ludzie. Jak widzę, źe ktoś ma problem to mu pomagam a nie czekam na zbawienie, a już szczególnie gdy ma się 180cm/80kg.

I wiem, zaraz pojawią się komentarze o tym, że mamy równouprawnienie, więc od razu mówię - równość wobec prawa nie ma nic do bycia uprzejmym.

#zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #pkp #pociagi
    pokaż całość

odpowiedzi (129)

Witam witam, ktoś chętny na zarzutkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuję za komentarze i pomysły z poprzedniego posta, nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania śmieszkami tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inspiracji dostałem (i cały czas dostaję) na prawdę mnóstwo, ale żeby to wszystko zrealizować to trzeba te zarzutki porządnie dopracować, więc nie oczekujcie contentu co drugi dzień. Jak większość z was nie jestem w internecie od wczoraj, więc wiem że co za dużo to niezdrowo (zwłaszcza jeżeli chodzi o memecontent), i taki format zarzutek szybko wam się znudzi jak będzie niedopracowany.

Ale do rzeczy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na weekend mam dla was coś lajtowego, albowiem szykuję coś grubszego w przyszłym tygodniu. Żadne tam obrzucanie się mięsem. Tego typu przepisy nie są nowością w internecie, nie mniej aby nie było to zwykłe kopiuj-wklej przedstawiam wam mój autorski przepis na słodko-słone krówki (O S T R O Ż N I E !). Smacznego ! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

W poprzednich odcinkach:
    świeżaki za darmo! w zamian za zdjęcie z rondlem na głowie
    oskórowany pies Brunon
    chiński zwyczaj wmurowania młodego kota w ścianę domu

Tag: #zarzutkadoskonalejjakosci - do obserwowania / czarnolistowania.
    Gdyby komuś zależało na paście w wersji edytowalnej to zapraszam na priv.

#heheszki #kuchnia #jedzenie #pasta
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (243)

Połowa znajomych ma mnie za homofoba. Dlaczego? Kumpel, którym znamy się dość długo zrobił coming out. W rozmowie na osobności, powiedziałem mu, że jak chce to niech sobie będzie, ale dłużej kontaktu nie będziemy utrzymywać. Tak jeszcze mu powiedziało kilku znajomych. Powiedział, że rozumie i tyle. Reszta zaczęła nas wyzywać od homofobów, zaścianku, czasami nawet gorzej. Jakieś wpisy na facebooku czy prośby lub groźby, żebyśmy przeprosili owego byłego kolegę XD. Powiedzcie mi jak to jest, że temu koledze w żadnym stopniu to nie przeszkadza, a bandzie klakierów już tak? Na czym to polega?

#lgbt #homoseksualizm #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (63)