Wpis z mikrobloga

Hej mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno nic konkretnego nie wrzucałem na temat Mojego Wykopu, więc zacznę od razu z grubej rury. Długo wyczekiwana przez was i tak samo długo przygotowywana przeze mnie aktualizacja właśnie ląduje w Google Play'u. Jeszcze nigdy changelog nie był tak obszerny i mam nadzieję, że liczba nowości, zmian oraz wszelakich poprawek wywoła u was co najmniej drobny uśmieszek (ʘʘ). Tak jak zapowiadałem kilka miesięcy temu, użytkownicy urządzeń z androidami starszymi niż 4.0 niestety muszą obejść się smakiem ponieważ od dzisiaj Mój Wykop nie jest na nie dostępny. Inną ważną informacją jest to, że po pobraniu tego update'u zostaniecie automatycznie wylogowani - zrobiłem sporo zmian w logowaniu i niestety spowodowało to konieczność ponownego zalogowania się. Tyle słowem wstępu, przejdźmy do najciekawszej części tego wpisu czyli:

Pełen changelog aktualizacji 0.9:

- Zupełnie nowy wygląd listy znalezisk. Wyróżnienie gorących oraz tych już odwiedzonych przez użytkownika.
- Dodano informację o źródle oraz tagi do szczegółów znaleziska.
- Dodano liczbę wykopujących i zakopujących w rozwijanym menu na ekranie szczegółów znaleziska.
- Możliwość zmiany motywu kolorystycznego w trybie dziennym na różowy. Lub na jeden z pozostałych 19 kolorów.
- W trybie nocnym natomiast możemy zmienić kolor akcentu. Na jeden z 16 dostępnych.
- Możliwość kolorowania dolnego paska nawigacyjnego (tylko urządzenia z lizakiem).
- Dodano Popularne tagi (dostępne z zakładki Obserwowane tagi w Moim Wykopie).
- Dodano przyciski do zakładki Wszystko w Moim Wykopie: odśwież oraz dodaj wpis.
- Możliwość ustawienia Mojego Wykopu jako ekranu startowego.
- Poprawione Ustawienia.
- Kliknięcie avatarów we wszystkich miejscach aplikacji przenosi bezpośrednio do profilu użytkownika.
- Respektowanie czarnej listy.
- Możliwość chowania zdjęć przeznaczonych dla dorosłych.
- Poprawione wylogowywanie i tym samym ponowne logowanie na inne konto.
- Usunięto reklamy dla niezalogowanych użytkowników.
- Możliwość usuwania konwersacji w Prywatnych Wiadomościach (przytrzymaj palec na konwersacji).
- Otwieranie profilów oraz tagów bezpośrednio z innych aplikacji (np. z przeglądarki).
- Rozdzielono opcję otwierania linków w zew. przeglądarce od otwierania obrazków.
- Błąd "niepoprawny klucz logowania" powinien występować teraz rzadziej.
- Zmiany w opcji "Jakość avatarów" -> "Nie pobieraj": w miejscu avatara wyświetla się teraz pierwsza litera nazwy użytkownika.
- Możliwość chowania górnego paska przy przewijaniu (funkcja ta wymaga jeszcze wielu poprawek, domyślnie jest wyłączona).
- Wiele poprawek oraz usprawnień.

PS Podziękowania dla betatesterów za wyłapywanie błędów i nowe pomysły. Przygotowujcie się na 0.9.1 ;)
PS2 Planowałem wypuścić tę aktualizacją przed premierą GTAV na peceta. Udało się ʕʔ
PS3 Wesołego jajka

#mojwykopnaandroida #wykop #android
Pobierz chore_kalafiory - Hej mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dawno nic konkretnego nie wrzucałem na temat ...
źródło: comment_rQDAaRcvdblVdV40bOhhZZsckOCBuM1G.jpg
  • 50