Wpis z mikrobloga

Dzisiaj z nudów i frustracji sprawdziłem na jakie mapki mnie wrzucało grając lekkimi czołgami (AMX 13 90 oraz WZ-132) próbując wykonać misję LT-15 na Obiekta 260. Celem misji jest zdobycie 7000 dmg po moim spotowaniu i zniszczenie w jego trakcie 3 czołgów. W mojej opinii (biorąc pod uwagę potrzebną ilość dmg) misja ta jest najłatwiej wykonalna na trzech mapach: Malinovce, Prokhorovce i Redshire i te mapki wziąłem jako punkt odniesienia. Misję bezskutecznie jak narazie próbuję wykonać od 30 marca (wtedy ją odblokowałem) i od tego momentu wprowadziłem dane do Excela. Poniżej wyniki:
PS1: MPR = Malinovka, Prokhorovka i Redshire.
PS2: Tak, wiem że misję da się wykonać na innych mapach (sam byłem blisko na Westfield, Sand River) ale nie ukrywajmy, że na MPR jest zdecydowanie najłatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_ElmakdvfVicKi0mgnSByCe8kGe8dBANq.jpg
  • 6
@Adax_DD: po najczęściej powtarzających się mapach przypuszczam, że masz włączony tryb szturmu. jak wyłączysz to procentowa obecność tych map na których możesz to wykonać wzrośnie, niewiele, ale zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blyskotliwy: Słusznie przypuszczasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tym niemniej tryb szturmu do tego typu misji również się przydaje. Na takiej Sand River po stronie atakujących (czy od biedy obrońców) można dobry wynik osiągnąć przy sprzyjających warunkach. Podobnie (chociaż zdecydowanie gorzej ostatnimi czasami) było atakując na Karelii. Na spotkaniówkach, również na Sand River od biedy też można sporo wyspotować. Niestety, to wszystko za mało na 7k spotting dmg
@Traczex: A kto mówi, że chce za darmo ( ͜͡ʖ ͡€)?
Przede wszystkim trzeba zrozumieć jedno - sam fakt, że się trafi na taką Prokho / Fiery Sialent, Malinovke czy Redshire NIE gwarantuje wykonania tej misji. Na zrobienie 7k spota muszą również wystąpić odpowiednie warunki takie jak zdobycie pozycji (a trzeba przecież o nią walczyć z innymi lightami ze swojego teamu), ustawienie przeciwników czy sam fakt strzelania
@Adax_DD: Na spotkaniówce na Linii Zygfryda można kręcić niezłe wyniki, Jak w miarę szybko wykryje się czołgi jadące do miasta to pomidorki z drużyny mogą tak stać i strzelać póki będą ich widzieć.( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i zawsze możesz niszczyć gąsienice, w taki sposób zrobiłem misje na spota na Ruinbergu.( ͡° ͜ʖ ͡°)