Wpis z mikrobloga

Poradźcie mi coś Mirasy, ufam wam. Na jakie sensowne kierunki studiów mogę się wybrać będąc raczej przeciętnym uczniem. Z moich dotychczasowych wyników wnioskuję,że realnie jestem w stanie osiągnąć 70% z rozszerzonej maty, 60%z geografii, 70% z angielskiego + zdaje dodatkowy język, ale tam raczej na nic powyżej 60% nie liczę. Wiem, że sam powinienem wiedzieć co chce robić etc ale chciałbym usłyszeć jakieś opinie Mireczków. Aa, i raczej studia w stolicy. #matura #jakzyc
  • 30
@Hipokryta: Mam pełną świadomość, że studia nie dają pewności zatrudnienia, ale nie dajmy tez się zwariować w druga stronę. Nie powiesz mi chyba, że skończywszy dobre studia, nie jakiś gówno kierunek, nie mamy łatwiej w znalezieniu pracy? Nie chodzi mi o sam papier, ale też właśnie o to, że w jakiś sposób powinny one rozwijać. Mam nadzieję, że nie mam bardzo zaklamanego obrazu tego jak to wygląda.
@bossiscoming: Nie studiuje gównokierunku i widzę jaka różnica jest między tymi co mają do tego zapał i talent od tych co są bo są. Kierunek to nie wszystko, liczy się jak orientujesz się w temacie i co potrafisz potem zrobić. Sam papier że jestem magistrem dużo mi nie da jeżeli nie wykaże się wiedzą i umiejętnościami które nabyłem.
Rób co chcesz, to Twoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@wypok_user: Środkowe mazowsze here,przeraża mnie trochę wizja wyfrunięcia z gniazda aż tak daleko.
@Hipokryta: No przecież nie skończę edukacji na liceum :) Mirko to miejsce skupiające ludzie o naprawdę szerokim spektrum doświadczeń/zainteresowań i dlatego tu postanowiłem zapytać o jakieś rady.