Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (10)

 • avatar

  #witamysie #dziendobry #rozdajo #medycyna

  Witaj Wykop.pl,
  nazywam się Kinga Słubianek i jestem przedstawicielką handlową sklepu sklepdlalekarza.pl, jak przystało na wszystkie akcje promocyjne nie wypadałoby zagościć w nowym gronie przychodząc do Was z pustymi rękoma.

  Na sam początek organizujemy 2 małe akcje:

  1. Pierwsza dla wszystkich, do rozdania mamy jedną męską bluzę medyczna i jedną damską sukienkę.

  Wybór koloru, rozmiaru do ustalenia po wygraniu wśród wszystkich plusujących.

  2. Druga część rozdajo, zostaje zarezerwowana już tylko dla ludzi z 'branży' - do oddania mamy stetoskop internistyczny - wiemy że wśród tak dużej społeczności, znajdą się zapewne studenci medycyny, stażyści, rezydenci, a może nawet lekarze czy ratownicy. Tak więc, jeśli zaplusujesz ten wpis i komentarz u dołu będziesz miał okazję zgarnąć stetoskop internistyczny Spirit CK.

  Zastrzegamy że przy weryfikacji zwycięzcy drugiej części konkursu, poprosimy szczęśliwca o jakiś namacalny dowód że jest związany z branżą medyczną i nie wykorzysta stetoskopu tylko do gry w 'pielęgniarkę i doktora' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcie z jednym tomem anatomii Bochenka na głowie albo coś w tym stylu ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Wyłonienie zwycięzców już w tę środę o godz. 18.

  Wysyłamy tylko na teren Polski, mamy nadzieję że zagościmy w Waszym gronie na dłużej!

  Powodzenia!
  pokaż całość

  odpowiedzi (98)

 • avatar

  Mieszkam aktualnie na osiedlu gdzie średnia wieku jest poprodukcyjna, najbardziej wczoraj mnie śmieszyły te osiedlowe babcie, które włóczyły się po osiedlu tak trochę bez sensu i nie za bardzo miały co ze sobą zrobić, stały w takich kupkach koło największego marketu na osiedlu i dyskutowały, to chyba pierwsza taka sytuacja w historii gdzie sklepy nie były czynne i nie trzeba było iść do kościoła. Lekkie odstępstwo od normy i taka starsza osoba już nie wie co się dzieje.
  troche #heheszki #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)